icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 45

SynergyLabs - Super Clot 25g

88,50 PLN
3 540,00 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Super Clot Model
3 540,00 zł Cena za 1 kg

SynergyLabs - Super Clot 25g

SynergyLabs – Super Clot Żel na rany 25g to produkt zapobiegający krwawieniu i dezynfekujący. Świetnie sprawdzi się przy małych skaleczeniach i ranach. Dzięki zawartości lidokainy HCl niweluje ból i świąd , dzięki czemu zwierzę zapomina o ranie. Zapobiega to nadmiernemu wylizywaniu i drapaniu miejsca skaleczenia przez naszego pupila. Siarczan glinu wpływa ściagająco na zranienie, a siarczan żelaza odpowiada za koagulację krwi. Chlorek benzetoniowy natomiast ma działanie antyseptyczne i przeciwświądowe.  Preparat przeznaczony jest dla małych zwierząt domowych (np. psów, kotów, ptaków). Nadaje się tylko do użytku zewnętrznego.

Skład: siarczan glinu, siarczan żelaza, lidokaina HCl, chlorek benzetoniowy

Stosowanie: Nanieść żel na miejsce zranienia za pomocą aplikatora dołączonego do produktu. Następnie lekko uciskać ranę do momentu ustąpienia krwawienia. 

SynergyLabs to amerykańska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Produkuje nowoczesne i wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji zwierząt, a także preparaty lecznicze. Produkty SynergyLabs są skierowane głównie do psów i kotów.

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY