icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 28

Recosnack - Gryzak z Poroża Jelenia 1/2

54,83 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Gryzak Z Poroża Jelenia 1/2 Model

Recosnack - Gryzak z Poroża Jelenia 1/2

Gryzak Z Poroża Jelenia ½ S wykonany przez firmę Recosnack to naturalny produkt przeznaczony dla psów. Został poddany starannej selekcji oraz obróbce ręcznej. Wydziela naturalny zapach, który na pewno zainteresuje Twojego czworonoga i będzie powodem jego ekscytacji. Gryzienie i żucie to naturalne zachowania psów, które przynoszą im wiele radości. Ten wyrób Recosnack zadba o higienę jamy ustnej Twojego zwierzęcia, wyczyści jego zęby. Zaletą poroży jelenia jest także fakt, że mogą działać odstresowująco. Zawierają wiele cennych witamin i minerałów wspierających zdrową i zbilansowaną dietę. Podczas produkcji sterylizowane były parą wodną. W swym składzie produkt  nie posiada żadnych konserwantów, barwników lub innych niepotrzebnych dodatków.  

Do produkcji Gryzaka Z Poroża Jelenia wykorzystano jedynie znalezione, pojedyncze poroża zrzucone przez jelenie. Dzięki temu nie ucierpiało żadne zwierzę.

Aby psiak mógł w pełni cieszyć się z gryzaka RogiDogi należy dobrać odpowiednią wielkość. Rozmiar ½ S to przecięta wzdłuż połowa poroża. Ten wariant przeznaczony jest dla zwierząt małych rozmiarów.

Uwaga! Należy nadzorować psa podczas zabawy i systematycznie usuwać nadgryzione elementy gryzaka.

Produkt nie jest zalecany dla psów mających mniej niż 8 miesięcy lub więcej niż 10 lat.

Skład: 100% naturalne poroże jelenia

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY