icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 112

Recobed - Ponton Coral

223,50 PLN
Produkt obecnie niedostępny
S 80x60 cm, S+ 95x70 cm Wymiary
Coral Model

Recobed - Ponton Coral

Bardzo przytulny Ponton Coral stworzony przez firmę Recobed to niezwykle funkcjonalne i unikalne posłanie. Jest wykonany z trwałej tkaniny tapicerskiej, za miękkie boki odpowiada kula silikonowa, natomiast spód wypełniony jest gąbką. Ten produkt jest idealnym, miękkim miejscem na wypoczynek i relaks, twój pupil na pewno będzie z niego zadowolony. 

Dużym plusem tego modelu jest możliwość zdjęcia pokrowca dzięki dyskretnie wszystym suwakom i wyprania go w pralce. Dzięki temu produkt niezwykle łatwo utrzymać w czystości.

Ponton wystepuje w dwóch rozmiarach:

  • S: 60cm*80cm,
  • S+:95cm*70cm.

To legowisko charakteryzuje się niezwykle ciekawym wyglądem. Na jasnym tle znajdują się zielone i niebieskie kształty przypominające liście. Taki design na pewno urozmaici wygląd twojego mieszkania.

Firma Recobed specjalizuje się w wykonywaniu posłań i legowisk dla zwierząt. Produkty tej firmy są tworzone od podstaw przez właścicieli i pasjonatów zwierząt. Poddawane są wielu testom jakościowym,a przy ich wykonywaniu wykorzystuje się najnowsze i najlepsze rozwiązania technologiczne. Są bardzo wytrzymałe i lubiane przez czworonogi. Recobed ma wiele dobrych opinii.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY