icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 48

Lunderland - Suszona Cała Flądra 500 g

95,18 PLN
190,36 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Suszona Flądra Model
190,36 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Suszona Cała Flądra 500 g

Lunderland Flądra suszona cała ryba z głową to pyszna i zdrowa przekąska dla Twojego psa lub kota. To w 100% naturalny produkt, bez żadnych sztucznych dodatków, który zaspokoi potrzeby Twojego pupila.

Flądra to ryba charakteryzująca się niską zawartością tłuszczu i wysoką zawartością białka. To idealna przekąska dla psów i kotów, które potrzebują diet z mniejszą ilością tłuszczu.

Możesz podawać Lunderland Flądra suszona cała ryba z głową jako smakołyk między posiłkami lub jako nagrodę dla Twojego pupila. To doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość i dbałość o zdrowie swojego zwierzaka.

Nasze produkty są wytwarzane i pakowane zgodnie z najwyższymi standardami żywnościowymi, aby zapewnić najwyższą jakość dla Twojego zwierzaka.

Lunderland Flądra suszona cała ryba z głową pakowana jest w wygodne opakowanie foliowe zgrzewane, co pozwala na dłuższe przechowywanie bez utraty świeżości.

Skład Lunderland Flądra suszona cała ryba to 100% flądry. Analiza składu produktu wskazuje na wysoką zawartość białka (76%), niską zawartość tłuszczu (3%), popiół surowy (12%) oraz wilgotność (7%).

Pamiętaj, aby przechowywać Lunderland Flądra suszona cała ryba w suchym miejscu, z dala od wilgoci.

Daj swojemu pupilowi najlepsze! Wybierz Lunderland Flądra suszona cała ryba z głową - pyszną, naturalną i zdrową przekąskę dla Twojego zwierzaka.

Lunderland Flądra suszona cała ryba z głową to w 100% naturalna, zdrowa przekąska i nagroda doskonała dla psów i kotów. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY