icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 26

Lunderland - Organiczny Czosnek Granulowany BIO 100 g

50,30 PLN
503,00 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
czosnek granulowany BIO Model
503,00 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Organiczny Czosnek Granulowany BIO 100 g

Czosnek granulowany, oferowany przez nas sklep, pochodzi z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego i jest wolny od dodatków, antyzbrylaczy oraz barwników. To produkt najwyższej jakości, który jest bogaty w flawonoidy, flawony, witaminy z grupy B, pektyny, wapń, fosfor, żelazo i magnez.


Czosnek granulowany może być stosowany do leczenia przewlekłych biegunek bakteryjnych, nieżytów żołądka z niedokwaśnością soku żołądkowego, a także w stanach upośledzonego wytwarzania żółci.


Jego korzystne działanie obejmuje regulację flory jelitowej, wspomaganie trawienia, wzmacnianie odporności, zmniejszanie ryzyka pasożytów oraz działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Ponadto, czosnek granulowany działa przeciwgrzybiczo, niszczy pierwotniaki oraz drobnoustroje przewodu pokarmowego.


Produkt ten może również działać pobudzająco na żołądek i wątrobę, zwiększając ilość wytwarzanego soku żołądkowego i żółci, co poprawia trawienie. Czosnek granulowany usuwa skurcze mięśni gładkich przewodu pokarmowego i dróg żółciowych, ułatwia przepływ żółci do dwunastnicy oraz łagodzi kolki i bóle brzucha.


Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności. Dostępny jest certyfikat rolnictwa ekologicznego, który potwierdza, że nasze produkty są wolne od sztucznych substancji.


Czosnek granulowany jest pakowany w hermetycznie zamknięte opakowanie, które zapewnia długotrwałą świeżość produktu. Produkt ten nie zawiera miarki, ale można go łatwo dawkować, korzystając z łyżeczki Lunderland.


Przechowywanie czosnku granulowanego jest łatwe, wystarczy przechowywać go w suchym miejscu, z dala od wilgoci.


Zalecane dawkowanie czosnku granulowanego to 1 szczypta dziennie dla kotów i małych psów oraz maksymalnie 1/4 łyżeczki dziennie dla średnich i dużych psów. Zalecamy stosowanie produktu przez okres 6-8 tygodni, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.


Zapraszamy do zakupu czosnku granulowanego z certyfikatem rolnictwa ekologicznego, który jest zdrową alternatywą dla leków chemicznych. Nasz produkt jest w 100% naturalny i skuteczny w leczeniu wielu schorzeń przewodu pokarmowego.


Najwyższej jakości granulowany czosnek, z certyfikatem rolnictwa ekologicznego. Nie zawiera żadnych dodatków, antyzbrylaczy ani barwników.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY