icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 28

Lunderland - Boos Mix Wołowy mięso 100% 800 g

54,38 PLN
67,98 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
stosownie do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb. Dawkowanie
Boos Mix Wołowy mięso 100% Model
67,98 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boos Mix Wołowy mięso 100% 800 g

Lunderland Boss Mix to karma mokra uzupełniająca dla psów i kotów, którą charakteryzuje wysoka jakość oraz naturalny skład. Marka Lunderland kontynuuje filozofię Ursuli Boos, która została założona prawie 40 lat temu i stała się synonimem zdrowej diety dla psów i kotów.


Boss Mix wołowy składa się w 100% z mieszanki żwacza, tchawicy gardła i głowizny wołowej, co zapewnia doskonałą alternatywę dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. Karma jest również bardzo łatwostrawna, a poziom białka i tłuszczu odpowiada naturalnej zawartości tych składników w mięsie.


Producent Lunderland nie dodaje do swoich puszek żadnych sztucznych dodatków ani wypełniaczy, dzięki czemu karmy mokre zawierają bardzo niską zawartość włókna surowego i popiołu, a ilość węglowodanów wynosi 0%. Karma Boss Mix wołowy nie zawiera również żadnych barwników, dodatków smakowych, konserwantów ani syntetycznych witamin i minerałów.


Karma Boss Mix wołowy może być stosowana jako uzupełnienie codziennej diety opartej na pełnowartościowej karmie suchej lub jako urozmaicenie diety BARF. Mięso z puszki można również łączyć z płatkami warzywnymi Lunderland.


Opakowanie Boss Mix wołowego to puszka metalowa, a analiza składu wykazuje zawartość białka na poziomie 16,4%, tłuszczu na poziomie 8,8%, włókna surowego na poziomie 0,5%, popiołu na poziomie 1,1%, wilgotności na poziomie 73,7%, wapnia na poziomie 0,1% i fosforu na poziomie 0,13%. Dawkowanie karmy zależy od masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb zwierzęcia.


Produkty Lunderland są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności, co gwarantuje bezpieczeństwo żywieniowe Twojego pupila. Zamów Boss Mix wołowy dla psa lub kota już dziś i pozwól swojemu zwierzakowi cieszyć się zdrową i smaczną dietą!


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki żwacza, tchawicy gardła i głowizny wołowej. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY