icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 8

Furtastic - Kogutek Angel do Wędki dla Kota

15,01 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Długość końcówki z piórkami: ok. 20 cm

Długość sznurka: ok. 80 cm

Średnica pręta: 3 mm
Wymiary
3 g Waga
sznurek - poliester, nakładki - polietylen, pióra naturalne Materiał

Furtastic - Kogutek Angel do Wędki dla Kota

Wymień zużyte piórka wraz ze sznurkiem z wędki na nowe! 

wędka dla kota


Wędka Furtastic posiada ogromną zaletę – możesz według woli wymieniać jej końcówki. Jeden kijek i parę możliwości dobrania piórek czy też wymiany ich, gdy zostaną zużyte zaoszczędza Twoje pieniądze i zużywasz mniej plastiku.

Wędka z białymi piórami na pewno jest dla Ciebie nowością. Będzie również nowością dla Twojego kota, który z zapałem zapoluje na niecodzienną zdobycz. Biały kolor dobrze odbija światło, a puch piórek nadaje całości rzeczywistego wyglądu kociej ofiary – stąd biała wędka jest bardzo atrakcyjna dla kotów. 

Pióra AngelCat pochodzą od gęsi z polskich, nadzorowanych hodowli. Przed znalezieniem się u nas przechodzą one czyszczenie i bezinwazyjne odkażanie. 

 

Trwałość końcówki 

W skład końcówki Wędkowisko StandardCat wchodzi:

- Militarny sznurek o bardzo mocnej trwałości. Jego końcówka zakończona jest krętlikiem wędkarskim (bez agrafki) – to mały przedmiot, który zapobiega skręcaniu się sznurka podczas zabawy. 
- Korek, którym przyłączamy końcówkę do kijka wędki.
-Korek, w której znajdują się piórka. W jego środku znajduje się plastik, który wpaja w siebie piórka, trzymając je bardzo mocno na swoim miejscu. Dzięki plastikowi końcówka jest dobrze dociążona. 
- Piórka. Ich liczba zależy od rodzaju wędki. Są to pióra ptactwa z polskich hodowli. Przed trafieniem do nas przechodzą czyszczenie i odkażanie. Trwałość piór to kwestia indywidualna. Zachowują one dobry wygląd w zależności od tego jak długo pozwalamy kotu gryźć przynętę po zabawie. 

 

Ważne


Pamiętaj jednak, aby wędka była dostępna dla kota jedynie pod Twoją obecność. 

 

Pasuje do wszystkich wędek o średnicy 3 mm.

Długość końcówki z piórkami: ok. 20 cm
 

Uwaga! Ta aukcja dotyczy zapasowej końcówki AngelCat. Aby zakupić kompletną wędkę udaj się na tę aukcję: Podstawowa wędka Wędkowisko Furtastic.

 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY