icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 9

Fish4Dogs - Sea Jerky Fish Knots - Węzły z Rybiej Skóry 100g

17,00 PLN
170,00 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
100 g Waga
Sea Jerky Fish Knots Model
170,00 zł Cena za 1 kg

Fish4Dogs - Sea Jerky Fish Knots - Węzły z Rybiej Skóry 100g

Fish4Dogs - Sea Jerky Fish Knots - Węzły z Rybiej Skóry

Węzły z rybiej skóry to idealna alternatywa dla prasowanych kości, które na szeroką skale dostępne są w sklepach zoologicznych.

Zwykłe, białe lub wędzone kości są zazwyczaj produkowane w Chinach, a w skład wchodzi mnóstwo szkodliwych i toksycznych substancji. Dodatkowo, proces tworzenia takich wątpliwej jakości przysmaków jest wyjątkowo niehigieniczny i niekorzystny dla środowiska. 

Gryzaki z rybiej skóry

Węzły z rybiej skóry Sea Jerky Fish Knots to produkt przyjazny dla środowiska. Rybia skóra jest ekologiczna, naturalna, a także zawiera cenne witaminy! Jest produktem zdrowym, całkowicie niskokalorycznym i lekkostrawnym. Posiada naturalny aromat, który jest uwielbiany przez psy.

Przysmaki z dobrym składem

Węzły z rybiej skóry mają banalnie prosty skład, ponieważ składają się jedynie z suszonej skóry! Przysmaki nie zawierają zbóż, glutenu, konserwantów, sztucznych barwników czy polepszaczy smaku. 

 

Przysmaki hipoalergiczne i niskokaloryczne 

Przysmaki Fish4Dogs- Sea Jerky Fish Knots to idealna, niskokaloryczna przekąska dla psów z nadwagą oraz z wrażliwym układem pokarmowym. Dodatkowo chrupiące rybne węzły zaspakajają psią potrzebę gryzienia oraz apetyt.


 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY