icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
zawartość mięsa 5
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

ROGY - Grillowana Wołowina

10,00 
Dodaj do ulubionych

ROGY - Grillowana Wołowina 80g

Jest unikatową bezzbożową przekąską, której mało który pies potrafi się oprzeć. Dzięki procesowi grillowania, a następnie suszenia ciepłym powietrzem, przysmak ten zachowuje bardzo przyjemny, mięsny aromat. Ręcznie robione kawałki mają wielkość ok. 2 cm i posiadają chrupiącą konsystencję. Doskonale sprawdzą się podczas treningu lub spaceru.

Co w składzie piszczy...

W składzie zajdziemy 83% wołowiny (która zaliczana jest do najbardziej wartościowych mięs, zawierających ogromne pokłady wartości odżywczych), chrząstkę kolagenową, która jest doskonałym źródłem kolagenu oraz dodatek sproszkowanego żwacza korzystnie wpływającego na regulację pracy układu pokarmowego dzięki zawartej w nim mikroflory bakteryjnej. Oprócz tych wszystkich dóbr, przysmak zawiera dodatek siemia lnianego które wspiera układ pokarmowy i trawienie.

Pamiętaj!

 

Produkt przechowuj w suchym i ciemnym miejscu. Zarówno psy, jak i koty powinny mieć całodobowy dostęp do świeżej wody, pamiętaj również o zapewnieniu swojemu zwierzęciu codziennej dawki aktywności fizycznej.

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.