icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 47

RogiDogi - Gryzak Z Poroża Jelenia XL

93,15 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Jeleń Model

RogiDogi - Gryzak Z Poroża Jelenia XL

Gryzak Z Poroża Jelenia XL wykonany przez firmę RogiDogi to naturalny, polski produkt przeznaczony dla psów. Wydziela naturalny zapach, który na pewno zainteresuje Twojego czworonoga i będzie powodem jego ekscytacji. Gryzienie i żucie to naturalne zachowania psów, które przynoszą im wiele radości. Ten wyrób RogiDogi zadba o higienę jamy ustnej Twojego zwierzęcia, wyczyści jego zęby. Zaletą poroży jelenia jest także fakt, że podczas żucia nie stają się one nieprzyjemnie śliskie lub lepkie. Ten produkt może działać także odstresowująco. Zawiera wiele cennych witamin i minerałów wspierających zdrową i zbilansowaną dietę. W swym składzie nie posiada żadnych konserwantów, barwników lub innych niepotrzebnych dodatków. Wystarcza na przynajmniej kilka miesięcy. 

Do produkcji Gryzaka Z Poroża Jelenia wykorzystano jedynie znalezione, pojedyncze poroża zrzucone przez jelenie. Dzięki temu nie ucierpiało żadne zwierzę.

Aby psiak mógł w pełni cieszyć się z gryzaka RogiDogi należy dobrać odpowiednią wielkość. Rozmiar XL przeznaczony jest dla psów ras olbrzymich (np. owczarek kaukaski nowofundland, dog niemiecki).

Uwaga! Jeśli pies straci zanteresowanie gryzakiem, należy wsadzić go do wrzątku, aby odzyskał swój dawny zapach.

Gryzaki nie są zalecane dla psów mających mniej niż 8 miesięcy lub więcej niż 10 lat.

Skład: 100% naturalne poroże jelenia

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY