czego szukasz?

Power Of Nature

Power Of Nature
Karmy Power Of Nature posiadają ponad 90% mięsa, są więc jak najbardziej odpowiednim biologicznie posiłkiem dla kota w każdym wieku. Cechują się wysoką strawialnością, minerałami pochodzącymi z naturalnych źródeł oraz brakiem białek roślinnych, zagęszczaczy, konserwantów i innych zbędnych składników. Duży wybór smaków sprawi, że nawet najbardziej wybredny kot nie znudzi się tymi pożywnymi posiłkami. 

Czym jest mokra wysokomięsna karma dla kotów Power Of Nature?

Mokra, wysokomięsna karma to mięso, podroby i suplementy, które po zmieleniu, zostają zamknięte w puszcze lub saszetce, pozwalającej na wygodne dawkowania karmy naszemu zwierzęciu. 
W dobrej, wysokomięsnej karmie min. 80% składu stanowi mięso i podroby. Stosunek mięsa powinien być wyższy niż poziom podrobów. Należy pamiętać, aby unikać karm z widniejącymi w składzie "produktami pochodzenia zwierzęcego", ponieważ nie są one one mięsem, a jedynie odpadami z produkcji jak pióra, kopyta czy rogi. 

W przeciwieństwie do większości dostępnych stacjonarnie karm Dobra mokra, wysokomięsna karma nie będzie zawierała zbóż (ryż, pszenica, owies, soja, białko sojowe), zbyt dużej liczby warzywnych wypełniaczy np. ziemniaki 50% czy hydrolizowanych białek. 

Dowiedz się jak wybrać wysokomięsną karmę dla kota z tego artykułu:  Czy ta karma jest dobra? Czyli jak wybrać karmę, jeśli chcesz być świadomym opiekunem swojego kotaDlaczego powinieneś karmić kota wysokomięsną, mokrą karmą?

Aby spełnić biologiczne potrzeby swojego kota karma, którą go karmisz musi być wilgotna. 
Koty jako zwierzęta pustynne przystosowały się do tego, aby duży procent wody, którą przyjmują pobierać z ciał upolowanych ofiar. Z tego powodu nie odczuwają pragnienia tak jak np. psy i sucha bądź pół sucha dieta odwadnia kota, a do ciągnie za sobą przykre konsekwencje jak np. choroby nerek. 


Jak przechowywać mokrą wysokomięsną karmę?

Puszkę bądź saszetkę z każdą wysokomięsną, mokrą karmą przechowujemy w chłodnym i ciemnym miejscu.
Po otwarciu zabezpieczamy ją np. pokrywką do puszek (klik) i przechowujemy w lodówce 2-3 dni. Mokrą karmę możemy również zamrozić.

Czy mokra, wysokomięsna, karma Power of Nature jest ekonomiczna?
Zdecydowanie tak. Wysokomięsna karma Power of Nature spełnia zapotrzebowanie zwierzęcia na mięso, zaspokaja głód i sprawia, że kot musi przyjąć mniej karmy niż w przypadku karm z niską zawartością mięsa. 
Warto również zaznaczyć, że mięso jest najlepiej przyswajalnym pożywieniem, jakie może przyjąć zwierze bezwzględnie mięsożerne (a kot zdecydowanie nim jest), z tego powodu jest to najzdrowsza dieta, jaką możesz zapewnić swojemu pupilowi. 

Dowiedz się jaka jest opłacalność żywienia zgodnie z biologicznym zapotrzebowaniemzwierzęcia z tego artykułu: Jak dużo powinien jeść kot? Jaki sposób karmienia jest najbardziej opłacalny?Pokazuje 1 do 11 z 11 (1 Stron)