icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 28
Icon
dostępność: Wysyłka w ciągu 48h

Vetfood - ForCalm 60 kaps.

55,00 zł
Dodaj do ulubionych
ForCalm Model

Vetfood - ForCalm 60 kaps.

Zwierzaki podatne na stres, wrażliwe powinny suplementować produkt stworzony spacjalnie dla nich – Vetfood – ForCalm

Receptura składników została rozpisana według aktualnych badań naukowych, podkreślających pozytywne działanie substancji czynnych takich jak I-tryptofan czy melatonina.

Podawanie suplementu korzystnie wpływa na układ nerwowy, a tym samym na samopoczucie zwierzęcia.I- tryptofan – aminokwas egzogenny, ogranicza napiędzie, reguluje sen i nastrój. Korzystnie wpływa na regulację zachowań lękowych. 

Melatonina – hormon, które reguluje rytm czuwania i snu. Melatonina – jak wykazału badania naukowe – poprawia jakość snu, a przede wszystkim jego głębokość. To posiada bezpośredni wpływ na funkcjonowanie zwierzaka w dzień, budując w nim poczucie bezpieczeństwa. Głęboki, spokojny wypoczynek poprawia pewność siebie i ogranicza stany lękowe. 

GABA (kwas gamma-aminomasłowy) – jedne z głownych neuroprzekaźników, zmniejsza objawy lękowe i uczucie napięcia. Tak jak melatonina, usprawnia głęboki sen redukując problemy z zasypianiem. Pozwala to lepiej zregenerować organizm, stabilizuje ciśnienie krwi i łagodzi skurcze mięśniowe. 

Kompleks witamin z grupy B – witaminy usprawniające funkcjonowanie centralnego układu nerwowego. Poprawiają sprawność intelektualną, łagodzą napięcie i poprawiają nastrój 


Przeznaczenie:

  • transport zwierzęcia
  • przeprowadzka 
  • trudności ze snem
  • sytuacje stresujące 
Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY