icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 49

SynergyLabs - VFCC Leczniczy Spray Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy 237 ml

97,00 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Leczniczy Spray Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy Model

SynergyLabs - VFCC Leczniczy Spray Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy 237 ml

SynergyLabs – VFCC Leczniczy Spray Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy 237 ml to produkt przeznaczony dla kotów i psów. Usuwa wszystkie nieprzyjemne zapachy, zapobiega infekcjom bakteryjnym i grzybiczym (np. piodermina, zapalenie skóry). Takie choroby mogą mieć m. in. podłoże alergiczne lub hormonalne.

VFCC Leczniczy Spray Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy szczególnie zalecany jest dla zwierząt mających problemy z wypadaniem sierści, łupieżem, różnymi podrażnieniami, świądem lub nieprzyjemnym zapachem stęchlizny.

Dzięki aloesowi i lanolinie produkt przyśpiesza gojenie i łagodzi podrażnioną oraz zaczerwienioną skórę. Posiada również glicerynę, która pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry i bierze udział w procesie dojrzewania komórek. 

Spray nie zawiera parabenów. 

SynergyLabs to amerykańska firma. Produkuje wysokiej jakości, nowoczesne produkty do pielęgnacji zwierząt. Marka wyróżnia się dzięki swoim innowacyjnym pomysłom i unikalnym, zachwalanym na całym świecie formułom kosmetyków. Produkty SynergyLabs mają także wspaniały design. Dostępne są w 45 krajach, w tym w Polsce.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY