icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 17

Lunderland - Żwacz Wołowy Mięso 100% 300 g

33,98 PLN
113,27 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Żwacz Wołowy Model
113,27 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Żwacz Wołowy Mięso 100% 300 g

Lunderland Żwacz wołowy 100% to doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. Składa się w 100% ze żwacza wołowego, co gwarantuje wysoką strawność i naturalny poziom białka i tłuszczu, tak jak w mięsie.


Produkt jest wolny od sztucznych dodatków i wypełniaczy, dzięki czemu świetnie nadaje się jako uzupełnienie diety dla psów i kotów cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową, a także jako urozmaicenie diety BARF. Można go łączyć z płatkami warzywnymi Lunderland, aby zapewnić pełnowartościowy posiłek.


Karma mokra dla psów i kotów Lunderland jest bardzo wysokostrawna, a niska zawartość włókna surowego i popiołu dowodzi, że do produkcji nie użyto żadnych wypełniaczy, a ilość węglowodanów wynosi 0%. Nie zawiera żadnych barwników, dodatków smakowych, konserwantów czy dodatku syntetycznych witamin i minerałów (w tym także tauryny).


Producent dba o najwyższe standardy jakości, dlatego produkty są produkowane i pakowane zgodnie z wymaganiami dla żywności.


Karma mokra Lunderland Żwacz wołowy 100% dostępna jest w praktycznej puszce metalowej, a jej skład to 100% żwacza wołowego. Analiza składu wskazuje, że zawiera 15,3% białka, 8,5% tłuszczu, 0,5% włókna, 0,6% popiołu, 75,1% wilgotności, 0,02% wapnia i 0,08% fosforu.


Dawkowanie karmy należy dostosować do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb zwierzęcia.


Wybierz Lunderland Żwacz wołowy 100% jako zdrowe, naturalne i smaczne uzupełnienie codziennej diety Twojego psa lub kota.


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się w 100% ze żwacza wołowego. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY