icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 13
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Lunderland - Boos Mix Wołowy (Wymiona i Serca) mięso 100% 300 g

24,99 PLN
83,30 zł / kg
Dodaj do ulubionych
Boos mix wołowy (wymiona i serca) Model
83,30 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boos Mix Wołowy (Wymiona i Serca) mięso 100% 300 g

Boos to marka, która od prawie 40 lat oferuje najwyższej jakości produkty dla psów i kotów. Założycielka marki, Ursula Boos, stawiała na zdrową dietę bez dodatkowych źródeł białka, tłuszczu, konserwantów i polepszaczy smaku. W 2010 roku przekazała swoje receptury firmie Lunderland, która kontynuuje tę filozofię.


Boss Mix wołowy to mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów, składająca się w 100% z serc i wymion wołowych. To doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. Karma Lunderland ma bardzo wysoką strawność, a poziom białka i tłuszczu odpowiada naturalnej zawartości w mięsie.


Producent nie dodaje do swoich puszek żadnych dodatkowych źródeł białka czy tłuszczu, a bardzo niska zawartość włókna surowego i popiołu dowodzi, że do produkcji karm mokrych nie wykorzystuje wypełniaczy, a ilość węglowodanów wynosi 0%. Karma nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, barwników, konserwantów czy dodatku syntetycznych witamin i minerałów, co czyni ją idealną dla psów i kotów cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową. Karma Boss Mix wołowy może również stanowić urozmaicenie diety BARF lub uzupełnienie codziennej diety opartej na pełnowartościowej karmie suchej.

Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności, a opakowanie to wytrzymała puszka metalowa. Analiza składu to 14,3% białka, 15,1% tłuszczu, 0,1% włókna surowego, 1,1% popiołu, 69,5% wilgotności, 0,17% wapnia i 0,22% fosforu.


Dawkowanie należy dostosować do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Zadbaj o zdrową dietę swojego pupila i wybierz Boss Mix wołowy od Lunderland!


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki wymion i serc wołowych. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY