icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 19

Lunderland - Boos Menu Dziczyzna 300 g

36,70 PLN
122,33 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Boos Menu Dziczyzna Model
122,33 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boos Menu Dziczyzna 300 g

Lunderland Boos Menu Dziczyzna to mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów, która składa się w 100% z wysokiej jakości mięsa jelenia (70%) oraz warzyw, takich jak ryż, marchewka, pasternak, dynia, cukinia i seler. Bez dodatkowych źródeł białka lub tłuszczu, konserwantów czy polepszaczy smaku, karma ta to doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów.


Wysoka strawność to jedna z cech charakterystycznych karm mokrych Lunderland. Poziom białka i tłuszczu odpowiada naturalnej zawartości w mięsie, a bardzo niska zawartość włókna surowego i popiołu dowodzi, że do produkcji karm nie wykorzystano żadnych wypełniaczy, a ilość węglowodanów wynosi 0%. Bez barwników, dodatków smakowych, konserwantów czy dodatku syntetycznych witamin i minerałów (w tym tauryny), karma Lunderland Boos Menu Dziczyzna to idealna opcja dla psów i kotów cierpiących na alergię lub nietolerancję pokarmową.


Mięso pochodzi z dzikiej zwierzyny łownej i przed przetworzeniem jest dokładnie badane pod kątem obecności metali ciężkich. Dzięki temu, że karma jest produkowana bez żadnych sztucznych dodatków i wypełniaczy, może być używana jako podstawa diety eliminacyjnej pod okiem lekarza weterynarii lub urozmaicenie diety BARF.


Karma Lunderland Boos Menu Dziczyzna jest pakowana z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności, a jej opakowanie wykonane jest z metalu.


Analiza składu karmy Lunderland Boos Menu Dziczyzna wykazuje białkową zawartość na poziomie 19,5%, tłuszczu 3,8%, włókna surowego 0,1%, popiołu surowego 0,9%, wilgotność 75,5%, wapń 0,01%, fosfor 0,13%.


Dawkowanie Lunderland Boos Menu Dziczyzna należy dostosować do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb zwierzęcia.


Zamów Lunderland Boos Menu Dziczyzna dla swojego pupila i zapewnij mu zdrową, pełnowartościową dietę.


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki mięsa jelenia (70%), ryżu, marchewki, pasternaka, dynii, cukinii, seleru. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY