icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
5
punkty lojalnościowe 13

Furtastic - Wędka z Piórkami dla Kota

25,01 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Długość całkowita: ok. 200 cm

Długość kijka: 100 cm

Długość końcówki z piórkami: ok. 20 cm

Długość sznurka: ok. 80 cm

Średnica pręta: 3 mm
Wymiary
15 g Waga
pręt - włókno węglowe, łącznik - mosiądz, sznurek - poliester, nakładki - polietylen, pióra naturalne Materiał

Furtastic - Wędka z Piórkami dla Kota

wędki dla kota

Wędkowisko Furtastic- Wędka z piórkami dla kota

Zabawa wędką jest obowiązkiem dobrego kociego opiekuna. Już 30 minut dziennie rozłożone na parę sesji zabawy poprawia koci apetyt, pomaga w dbaniu o profilaktykę przeciw kulom włosowym, a przede wszystkim wpływa zbawiennie na kocie samopoczucie. Wszystkie zalety wędki dla kota, o których prawdopodobnie nigdy nie pomyślałeś, rozpisaliśmy tu: Dlaczego zabawa wędką jest ważna?

Wędka nie do złamania

Wędka z Wędkowiska jest wykonana ręcznie za pomocą prętów z włókna węglowego co powoduje, że jest bardzo wytrzymała na zgięcia i odkształcenia. Nie ma możliwości złamania się nawet podczas zabawy z silnymi i ciężkimi kotami.

Sekretem wytrzymałości wędki jest przemyślany dobór jej tworzyw oraz dwie części pręta węglowego złączone mosiężną rurką. Uniemożliwia ona pęknięcie łącznika, jak zdarza się w wędkach słabszej jakości. Dodatkowo zadbaliśmy o
opcję wymiany sznurka z piórkami, abyś mógł tylko raz kupić plastikową wędkę, a potem już tylko wyposażać się w zapasowe przynęty. 


 

Bezpieczeństwo

W wędce brak agrafek, drucików, łańcuszków i elementów, które mogłyby uszkodzić uzębienie kota. Wędka jest zaprojektowana w taki sposób, aby była maksymalnie funkcjonalna i bezpieczna dla opiekuna jak i dla bawiącego się kota. Ponadto zakończenia prętów są zabezpieczone nakładkami z tworzywa sztucznego. 

Jakość i gwarancja zainteresowania kota

Aby solidnie zakończyć proces tworzenia wędki, wybraliśmy naturalne pióra, z możliwością wymiany. Barwy upierzenia prawdziwych ptaków sprawiają, że koty bardzo chętnie angażują się w zabawę. Dotyczy to również kotów starszych, które wraz z wiekiem wydają się być mniej zainteresowane zabawą w polowanie. Dodatkowo, piórka w wędce Furtastic nie są farbowane, ani traktowane chemią – w odróżnieniu od zwykłych zabawek, najczęściej produkowanych w Chinach. Wędki i piórka z Wędkowiska to znacznie zdrowsza i bardziej ekologiczna opcja produktu dla kota. 


 

Funkcjonalność i oszczędność

Wędka składa się z trzech części. Dzięki temu można ją łatwo transportować i chować. W momencie, gdy zauważysz, że końcówka ze sznurkiem jest zużyta, można ją wymienić na nową. Wymienna część ze sznurkiem i końcówką oznacza, że po każdej wymianie Twoja wędka jest jak nowa.

  • Długość całkowita: ok. 200 cm
  • Długość kijka: 100 cm
  • Długość końcówki z piórkami: ok. 20 cm

  • Długość sznurka: ok. 80 cm


Uwaga!!! Ta aukcja obejmuje sprzedaż kompletnej wędki wraz ze standardowymi piórkami (nakrapiana przepiórka). Aby kupić zapasowe piórka lub ich inne warianty zapraszamy na poniższe aukcje:

- StandardCat, końcówka z piórami perliczki 
-
PushekCat, puchata końcówka z piórek indyczych
- PawPaw, końcówka z piórami pawia
- AngelCat, biała końcówka z piórek gęsi

 

Pamiętaj!

Nie każdy właściciel jest świadomy szeregu zalet płynących z zabawy wędką. Są to między innymi:

 

  • Poprawa apetytu – sposób na to, aby koty wybredne chętniej jadły

  • Rozładowowanie napięcia nagromadzonego np. podczas wizyty gości czy przeprowadzki

  • Pomoc w łączeniu kotów – zabawa wędką odwraca uwagę od stresującej sytuacji

  • Dodaje pewności siebie kotom nieśmiałym i strachliwym

  • Wspomaga trawienie – żoładek lepiej radzi sobie z powstawającymi kulami włosowymi

  • Dba o kocie samopoczucie – ruch i pogoń są niezbędną częścią życia kota

 

Jak bawić się z kotem wędką?

Podczas zabawy z kotem powinieneś odtwarzać naturalną dla kota kolejność polowania. O ile małe kocięta będą chętnie łapać szalejącą wędkę, to starszy kot potrzebuje innego rodzaju stymulacji. Odtwarzanie polowania u dorosłego kota obejmuje wypatrzenie ofiary, skradanie się, czekanie na odpowiedni moment, skok na ofiarę, zagryzienie jej (lub zabawa nią) i konsumpcja. Ostatni element dobrze jest nagrodzić posiłkiem lub przysmakiem. 

 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY