icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 62

Hurtta - Casual Padded Harness - Szelki dla Psa 35cm Czarny

123,20 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Casual Padded Harness Model

Hurtta - Casual Padded Harness - Szelki dla Psa 35cm Czarny

Hurtta - Casual Padded Harness - Szelki dla Psa

Hurtta to skandynawska marka oferująca innowacyjne, funkcjonalne produkty, których najważniejsza cechą jest dbałość o komfort psa oraz wytrzymałość, co za tym idzie najwyższa jakość materiałów.  Produkty od Hurtta posłużą Ci na długie lata.

Kolor i rozmiar szelek wybierzesz w opcjach powyżej.

 

Jakie szelki dla psa wybrać? 

Szelki powinny być stworzone z oddychającego, lekkiego materiału, oraz muszą posiadać możliwość dopasowania do psiego ciała. Szelki nie mogą się przesuwać- gdy pozostają stabilnie na miejscu możemy mieć pewność, że nie drażnią psa. Warto wspomnieć o jakości i wytrzymałości materiału- zwykłe szelki łatwo mogą się pruć, a także drażnić psią skórę dlatego bardzo ważne jest, aby zainwestować w solidną, sprawdzoną markę. 

 

 

 

Dlaczego psy ciągną na smyczy?

Psy, które nie są nauczone opanowania, za wszelką cenę chcą jak najszybciej obwąchać każde drzewo i wsadzić nos w każdy napotkany trawnik. Ciekawość zmusza je, aby jak najszybciej pokonać zamierzoną odległość. Psy, których nigdy nie uczono chodzenia na luźnej smyczy nauczyły się, że aby postawić na swoim należy z całej siły napinać smycz. 

 

Jak nauczyć psa, aby nie ciągnął na smyczy?

Tylko cierpliwość i dyscyplina właściciela jest w stanie zagwarantować 100% skuteczność w nauce psa grzecznego chodzenia na luźnej smyczy. Nauka spokojnego chodzenia i nienapinania smyczy to podstawowa umiejętność psa- niezbędna do tego, aby spacery z pupilem były przyjemne i bezstresowe. 
Tak jak wspomnieliśmy wyżej- psy ciągną, aby jak najszybciej dostać się do wybranego przez siebie celu, należy więc nauczyć je, że taki sposób jest najmniej efektywny

Za każdym razem, gdy pies napnie smycz zatrzymujemy się i bez emocji czekamy, aż pies na nas spojrzy. Możemy także zmienić kierunek marszu. Nie szarpiemy psa. Nauka chodzenia na luźnej smyczy może trwać długo, jednak przyniesie wspaniałe efekty, jeśli żadnym ze spacerów nie będziemy robić odstępstwa od dyscypliny. 

 

 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY