icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
zawartość mięsa 68
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Recobed - Sofa Filc z Poduszką Stars

136,00 
Dodaj do ulubionych

Sofa Filc z Poduszką Stars firmy Recobed to wyjątkowe legowisko zrobione z myślą o wszystkich kotach oraz małych i średnich psach.

Sofa szyta jest ręcznie z filcu najwyższej jakości.

Poduszka Stars to niezwykle funkcjonalne i unikalne posłanie. Jest wykonana z bawełny, a za miękkie wypełnienie odpowiada kula silikonowa. Jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks, twój pupil na pewno będzie z niej zadowolony. Dużym plusem tego modelu jest możliwość zdjęcia pokrowca i wyprania go w pralce. Dzięki temu poduszkę niezwykle łatwo utrzymać w czystości.

Ten produkt charakteryzuje się ciekawym wyglądem. Na wierzchu na szarym tle znajdują się drobne gwiazdki. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i gustownie.

Poduszkę zaleca się prać w temperaturze ok. 30 stopni Celcjusza.

Uwaga! Filc zaleca się czyścić na sucho.

Firma Recobed specjalizuje się w wykonywaniu posłań i legowisk dla zwierząt. Produkty tej firmy są tworzone od podstaw przez właścicieli i pasjonatów zwierząt. Poddawane są wielu testom jakościowym,a przy ich wykonywaniu wykorzystuje się najnowsze i najlepsze rozwiązania technologiczne. Są bardzo wytrzymałe i lubiane przez czworonogi. Recobed ma wiele dobrych opinii.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.