Czego szukasz?

Gussto - VET Mix Smaków - Zestaw 2 x 200g

 • Producenci Gussto
 • Kod produktu: Mix Smaków
 • Punkty lojalnościowe: 7
 • Ilość w magazynie: 0
 • Dostępność: 2-3 Dni
 • Cena za kilogram: 35.00 zł
 • Czas wysyłki: do 24h

 • Zawartość mięsa: 65%
 • 14.00 zł

 • Cena w punktach lojalnościowych: 350
Mokra karma Gussto - VET Mix Smaków - Zestaw 2 x 200g


W przypadku braku któregoś ze smaków wchodzącego w skład zestawu, wysyłamy w zamian inne smaki z zestawu. 

Czy wiesz, że… 

 

Koty są mięsożernymi drapieżnikami. Aby ich organizm funkcjonował na najlepszych obrotach niezbędnym jest, aby ich dieta składała się z mięsa. Nawet, jeżeli kot jest chory – wówczas po prostu wybieramy mięsną karmę z dopasowanym pod kota składem. Żołądek mięsożercy źle przyswaja pokarm roślinny, a więc komercyjne kocie karmy bezmięsne lub suche muszą być uzupełniane sztucznie. Nie wpływa to korzystnie na chory organizm. 

 

Karma Gussto składa się wyłącznie z mięsa, jest więc biologicznie odpowiednim produktem dla kotów. Dodatkowo, odpowiednie zbilansowanie składników odżywczych i pełnowartościowość zapewnia maxiumum korzyści dla kota. To najlepszy sposób na prawidłowe żywienie Twojego pupila.

 

 

Efekty wysokomięsnego żywienia zobaczysz niemal natychmiast!

 • Po tygodniu: Odchody kota staną się mniejsze i znacznie mniej śmierdzące – będzie to wynikać z dobrej przyswajalności posiłku.

 

 • Po miesiącu: Sierść Twojego kota, którą uważałeś za ładną nabierze miękkości i blasku, którego do tej pory nie doświadczyłeś. Stopniowo mniejszą się również problemy z linieniem. 

 

 • Po pół roku: Wyniki krwi Twojego kota poprawią się o 100%. Układ pokarmowy ukojony prawidłową dietą zacznie działać sprawniej. Zmniejszy się ryzyko powstawania kul włosowych, a Twój kot zyska lepsze samopoczucie i z dumą będziesz mógł dołączyć do grona Świadomych Opiekunów Kotów. 

 

Czym Gussto różni się od innych karm?

Większość karm dostępnych w zwykłych sklepach zoologicznych i marketach posiada znikomą ilość mięsa. Zamiast niego w składzie występują tańsze zamienniki – zboża, odpady, soja lub nawet lignoceluloza (pochodne drewna) . Skład karmy Gussto jest prosty i przejrzysty, nie zawiera niejasnych dodatków. 

Dobrej jakości, świeży indyk, wolny od antybiotyków oraz minerały to wszystko czego potrzebuje Twój kot aby jego dieta była prawidłowa. Gussto zawiera wyłącznie naturalne składniki dobrane pod kota. Nie znajdziesz w nim konserwantów, sztucznych barwników czy wzmacniaczy smaku.

 

Czego nie powie Ci większość weterynarzy? 

Grono świadomych kociarzy oraz dietetycy zwierzęcy polecają mięsne karmy nawet, jeśli kot jest chory. Ty jednak zachodzisz w głowę, ponieważ Twój weterynarz poleca komercyjną suchą karmę? 

Niestety, niewielka ilość weterynarzy jest zaznajomiona z aktualną wiedzą odnośnie dietetyki zwierzęcej. Wiedza ta nie jest przedmiotem ich studiów. Rad odnośnie żywienia zasięgamy od dietetyków zwierzęcych, którzy cały swój zawód poświęcają prawidłowemu żywieniu psów i kotów.

Jeśli zależy Ci na rzetelnej opinii weterynarza w temacie żywienia, szukaj przychodni weterynaryjnych, które nie są sponsorowane przez komercyjne karmy, a lekarze posiadają świadectwa posiadania wiedzy odnośnie dietetyki zwierzęcej. 

Więcej na ten temat: Porady odnośnie żywienia – dietetyk czy weterynarz? 

 

Ważne!

Kot o średniej wadze zje około 200 g karmy dziennie. Najlepiej, jeśli będzie ona podzielona na 4-5 posiłki.


Pamiętaj!

Pamiętaj, aby puszki z karmą przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Aby zachować świeżość zawartości puszki po otwarciu użyj pokrywki na puszki, którą możesz kupić tu - Pokrywki na puszki Furtastic.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Mokra karma dla kotów Gussto - VET Mix Smaków - Zestaw 2 x 200g

Produkty powiązane