icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
zawartość mięsa 7
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Cats Plate - Turkey Indyk 180g

13,99 
77.72 zł / kg
Dodaj do ulubionych

 

 94% mięsa

 Naturalny skład i aromat

 Bez sztucznych dodatków

 Brak zbóż

✓ Karma pełnowartościowa

 

 

Czy wiesz, że…

Karma Cats Plate odzwierciedla naturalną dietę kota, a dodatkowo zamknięta jest w słoiczku. Jest on nie tylko ekologiczny, ale i neutralny dla smaku i właściwości karmy. Bywa, że koty wyczuwają smak puszki w mięsie i odmawiają jedzenia. Karma w słoiku to zdrowsza i przyjaźniejsza dla środwiska alternatywa dla puszek!

 

 

Czy karma Cats Plate różni się od innych?

Mięso zawarte w Cats Plate nie jest oddzielane mechanicznie, nie zawiera także dodatku zboż, konserwantów czy podbijaczy aromatu. Jakość produktu dopełnia idealne zbilansowanie składników odżywczych oraz wysoka ilość tauryny – niezbędnego kotom aminokwasu.
Najważniejszym, a zarazem wyszukanym źródłem żelaza w karmie Cats Plate jest suszona krew wołowa. Cała suplementacja karmy przypomina naturalną suplementacje przy diecie BARF. 

 

 

Co dokładnie zawiera skład karmy Cats PlateTurkey – Indyk? 

Cats Plate – Indyk to przede wszystkim 80% mięsa mięśniowego, pochodzącego z dobrej jakości wołowiny. Dalszą część składu stanowi nieprzypadkowa, niewielka ilość podrobów indyka. Całość dopełnia między innymi olej z łososia, algi morskie i inne, w pełni naturalne suplementy. To dzięki nim i wysokomięsnej części składu karma Cats Plate jest tak dobrze przyswajalna i łatwostrawna. 

Karma Cats Plate otrzymała specjalną nagrodę przyznawaną przez Kapitułę konkursu Sfinksy 2020.
 

 

Jakie zmiany zauważysz karmiąc kota wysokomięsną karmą?

  • Po tygodniu: Odchody kota staną się mniejsze i znacznie mniej śmierdzące – będzie to wynikać z dobrej przyswajalności posiłku.

  • Po miesiącu: Sierść Twojego kota, którą uważałeś za ładną nabierze miękkości i blasku, którego do tej pory nie doświadczyłeś. Stopniowo mniejszą się również problemy z linieniem. 

  • Po pół roku: Wyniki krwi Twojego kota poprawią się o 100%. Układ pokarmowy ukojony prawidłową dietą zacznie działać sprawniej. Zmniejszy się ryzyko powstawania kul włosowych, a Twój kot zyska lepsze samopoczucie i z dumą będziesz mógł dołączyć do grona Świadomych Opiekunów Kotów. 

 

 

Dlaczego przyswajalność posiłku jest taka ważna? 

Wiele marketowych, komercyjnych karm zawiera w sobie mnóstwo zboża i sztucznych składników. Koty, jako zwierzęta całkowicie mięsożerne nie są w stanie czerpać korzyści z produktów roślinnych, dlatego do roślinnej pulpy dodawany jest szereg sztucznych substancji. Mają one na celu w nienaturalny sposób zastąpić kotu naturalne składniki odżywcze. Jest to jawne wykorzystywanie niewiedzy konsumenta i żerowanie na zdrowiu zwierząt. Na szczęście wraz ze wzrostem świadomości odnośnie żywienia kotów coraz rzadziej dajemy się oszukać.

Według opinii dietetyków zwierzęcych, pełną przyswajalność, a więc najlepsze korzyści zdrowotne czerpane z jedzenia zapewniają kotu wysokomięsne posiłlki. Jako, iż koty są zwierzętami mięsożernymi, przystosowanymi biologicznie do spożywania mięsa – to właśnie ono powinno stanowić podstawę diety kota. 

 

 

Czego nie powie Ci większość weterynarzy? 

Grono świadomych kociarzy oraz dietetycy zwierzęcy polecają wysokomięsne karmy. Ty jednak zachodzisz w głowę, ponieważ Twój weterynarz poleca suchą karmę? 

Niestety, mała ilość weterynarzy zaznajomiona jest z aktualną wiedzą odnośnie żywienia kotów – dietetyka nie jest ich profesją. Z tego względu dobrym wyborem będzie weterynarz polecający dietę BARF (wysokomięsną). Druga opcja to aby porady odnośnie żywienia zasięgać u profesjonalistów od diety – zoodietetyków. 

Dłuższe objaśnienie dlaczego weterynarz może polecać złą karmę przeczytasz tu: Zła dieta Twojego kota nie musiała być Twoją winą! 

 

Ważne!

Gramatura karmy 200g jest odpowiednią ilością posiłku dla kota o średniej wadze, jednak dokładne przeliczenie Ile karmy powinien jeść kot znajdziesz w > Szczegóły produktu >> Dawkowanie. 

 

Pamiętaj!

Pamiętaj, aby puszki z karmą przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Aby zachować świeżość zawartości puszki po otwarciu użyj pokrywki na puszki, którą możesz kupić tu - Pokrywki na puszki Furtastic.

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.