icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 40

W zgodzie z naturą. Biologicznie odpowiednia surowa dieta psa bez tajemnic - Izabela Sekuła

79,35 PLN
Produkt obecnie niedostępny
W zgodzie z naturą Model

W zgodzie z naturą. Biologicznie odpowiednia surowa dieta psa bez tajemnic - Izabela Sekuła

W każdym, nawet najmniejszym psie, drzemie łowca. W książce “W zgodzie z naturą” Izabela Sekuła z pomocą naukowych badań przypomina, że psy są mięsożercami i naturalnie odżywiałyby się całkiem inaczej – mięsem, kośćmi i podrobami. Udowadnia, że taki sposób żywienia jest korzystniejszy niż standardowa karma komercyjna.

BARF (Biologically Appropriate Raw Food) oznacza “biologicznie odpowiednia surowa dieta”. Ten sposób żywienia jest dużo bardziej naturalny, a także zdrowszy. Właściciele psów na tej diecie zauważają u swoich pupili szereg pozytywnych zmian, m.in. poprawę zdrowia i samopoczucia, wspaniałą kondycję sierści, czyste zęby.

O autorce:

Izabela Sekuła ukończyła Wydział Biologii na UW. W swoim życiu prowadziła już wiele szkoleń, seminariów i warsztatów. Bardzo długi czas na forum Barfny Świat tworzyła dział psiego BARFa. Prowadzi także grupe o diecie RAW na Facebooku. Jest prawdziwą pasjonatką. Poświęca wiele godzin, aby pomóc ludziom zmienić lub zmodyfikować dietę ich pupili. Bywa kontrowersyjna, ale jak mówi, zawsze kieruje się dobrem i zdrowiem psów.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY