icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 61

SynergyLabs - VFCC Leczniczy Szampon Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy 473 ml

121,50 PLN
Produkt obecnie niedostępny
Leczniczy Szampon Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy Model

SynergyLabs - VFCC Leczniczy Szampon Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy 473 ml

SynergyLabs – VFCC Leczniczy Szampon Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy 473 ml to produkt przeznaczony dla kotów i psów o zrównoważonym pH. Niweluje wszystkie nieprzyjemne zapachy, zapobiega infekcjom bakteryjnym i grzybiczym (np. piodermina, zapalenie skóry). Takie choroby mogą mieć m. in. podłoże alergiczne lub hormonalne.

VFCC Leczniczy Spray Antyseptyczny i Przeciwgrzybiczy szczególnie zalecany jest dla zwierząt mających problemy z wypadaniem sierści, wysypką, łupieżem, różnymi podrażnieniami, świądem lub nieprzyjemnym zapachem stęchlizny.

Chlorek benzetoniowy zawarty w produkcie przeciwdziała bakteriom, wirusom i grzybom. Szampon zawiera też ketokonazol, który również działa przeciwgrzybiczo. Natomiast dzięki aloesowi i lanolinie produkt przyśpiesza gojenie i łagodzi podrażnioną oraz zaczerwienioną skórę. 

Szampon nie zawiera parabenów ani mydła.

SynergyLabs to amerykańska firma. Produkuje wysokiej jakości, nowoczesne produkty do pielęgnacji zwierząt. Marka wyróżnia się dzięki swoim innowacyjnym pomysłom i unikalnym, zachwalanym na całym świecie formułom kosmetyków. Produkty SynergyLabs mają także wspaniały design. Dostępne są w 45 krajach, w tym w Polsce.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY