icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 38
Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

SynergyLabs - Richard's Organics - Odplamiacz & Neutralizator zapachów 946 ml

74,80 PLN
Dodaj do ulubionych
Richard's Organics - Odplamiacz & Neutralizator zapachów Model

SynergyLabs - Richard's Organics - Odplamiacz & Neutralizator zapachów 946 ml

SynergyLabs – Richard’s Organics – Odplamiacz&Neutralizator zapachów 946ml to preparat bardzo wysokiej jakości. Doskonale radzi sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń. Pozostawia po sobie świeży, przyjemny zapach. Swe zadanie doskonale spełnia na każdej powierzchni. Jest idealny do dywanów, tapicerek i podłóg.

Skład: woda puryfikowana, delikatny olejek na bazie warzyw i kokosa, sole cynku, mieszanka bio enzymatycznych zarodników bakterii, aromat

Sposób użycia: Rozprowadź preparat i wytrzyj ścierką. Następnie wypłucz ją w wodzie i powtarzaj do monetu usunięcia zabrudzeń. Produktu używaj zawsze jako pierwszego, ponieważ może on nie być skuteczny na plamy, które już próbowano usuwać innymi środkami.

Uwaga! Przed oczyszczaniem zaleca się sprawdzić, czy preparat nie odbarwia powierzchni. W tym celu należy nałożyć preparat obficie na kawałek oczyszczanej powierzchni i odczekać 5 minut. 

Opakowanie zawiera atomizer.

SynergyLabs to amerykańska firma. Produkuje wysokiej jakości, nowoczesne produkty do pielęgnacji zwierząt. Marka wyróżnia się dzięki swoim innowacyjnym pomysłom i unikalnym, zachwalanym na całym świecie formułom kosmetyków. Produkty SynergyLabs mają także wspaniały design. Dostępne są w 45 krajach, w tym w Polsce.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY