icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 24

Lunderland - Mielone Kości Wołowe z Mięsem 100% 800 g

47,58 PLN
59,48 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Mielone Kości Wołowe z Mięsem Model
59,48 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Mielone Kości Wołowe z Mięsem 100% 800 g

Lunderland mielone kości wołowe z mięsem 100% - idealne uzupełnienie diety Twojego psa!


Lunderland mielone kości wołowe z mięsem to wyjątkowy produkt dla Twojego pupila! Opracowany w odpowiedzi na problem braku wapnia w żywieniu psów i kotów, produkt ten ułatwia dostarczanie naturalnego wapnia z mięsnych kości w sposób odpowiedni dla gatunku, bez potencjalnych zagrożeń wynikających z karmienia surowymi kośćmi. Składają się one z 100% kości wołowych z mięsem i naturalnym tłuszczem, średnio drobno zmielone, co sprawia, że są idealnym uzupełnieniem diety dla psów, które nie tolerują surowych kości.


Lunderland mielone kości wołowe z mięsem są łatwe i bezpieczne do podawania w każdej sytuacji. Można je podać w każdej formie karmienia mięsem, zarówno BARF, jak i żywienia mięsem z dodatkami. Są również wygodne w podróży.


Ze względu na sposób przygotowania kości w formie średnio drobnego mielenia, produkt ten warto wypróbować również u psów, które cierpią na zbyt dużo lub zbyt mało kwasu żołądkowego, zgagę lub odbijanie i dlatego nie tolerują dobrze konwencjonalnych suplementów wapnia. W przeciwieństwie do nich zawartość wapnia i fosforu w naszym produkcie dokładnie odpowiada naturalnemu składowi surowych, mięsnych kości wołowych.


Podczas podawania Lunderland mielonych kości wołowych z mięsem nie ma ryzyka obrażeń, takich jak złamane, starte czy ukruszone zęby z powodu zbyt twardych kawałków kości lub wewnętrznych obrażeń przewodu pokarmowego od ostrych odłamków kości, ponieważ kości są mielone, a następnie autoklawowane pod ciśnieniem ok. 2 bar.


Kości wołowe z mięsem to idealne uzupełnienie dla psów i kotów, ale pamiętaj, że nie są one pełnowartościową karmą i muszą być uzupełnione składnikami mięsnymi i warzywnymi. Nasze produkty są produkowane i pakowane z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych dla żywności.

Przykład:

Twój pies otrzymuje 1000 g całkowitej ilości karmy.

Można to podzielić, dodając ok. 100-150 g mielonych kości wołowych z mięsem Lunderland, ok. 700-650g czystego mięsa 100% z puszki i ok. 200-250g napęczniałych płatków Lunderland.


Analiza składu: białko 17,1%, tłuszcz 3,3%, włókno 0,9%, popiół 7,6%, wilgotność 38,8%, wapń 2,61%, fosfor 1,18%.


Dawkowanie Lunderland mielonych kości wołowych z mięsem powinno być takie samo, jak kości z mięsa surowego i dodawane do żywienia podstawowego. Zalecamy zastąpienie około 10-15% całkowitej ilości karmy mielonymi kośćmi wołowymi z mięsem Lunderland, co odpowiada udziałowi ok.


Lunderland mielone kości wołowe z mięsem 100%
Skład: 100% kości wołowych z mięsem i naturalnym tłuszczem, średnio drobno zmielone.

Ta puszka to wyjątkowy produkt!

Lunderland w odpowiedzi na problem w podaży wysoko przyswajalnego wapnia w żywieniu psów i kotów opracował produkt, który ułatwia dostarczanie naturalnego wapnia z mięsnych kości w sposób odpowiedni dla gatunku, bez potencjalnych zagrożeń wynikających z karmienia surowymi karmienie kośćmi.


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY