fbpx

Jak wybrać legowisko dla kota?


Szczęśliwy kot, spokojnie drzemiący w swoim ulubionym legowisku to bardzo przyjemny obraz. Koty do odpoczynku wybierają nie tylko sklepowe legowiska, ale również kartony czy półki. Niestety domowe sposoby nie zapewniają takiego komfortu jaki gwarantuje profesjonalne legowisko. Idealnie dobrane akcesoria dla kotów mogą być nie tylko wygodne, ale będą też doskonale prezentować się jako dodatek do wnętrza.

Legowisko dla kota – Jak wybrać legowisko na lata?

Aby legowisko dla kota porządnie prezentowało się przez większość życia pupila powinniśmy stawiać wyłącznie na zakupy dobrej jakości. Wysoka wytrzymałość materiału, brak skłonności do przetarć, a także odporność na kocie pazury grają tutaj pierwsze skrzypce.

Nie bez znaczenia jest również marka produktu. Legowiska dla kota jedynie z napisem „made in China” szybko tracą swój urok. Ich miękkie części ulegają wgnieceniom pod ciężarem kota. Przez to już po paru miesiącach używania zaczynają przypominać wymiękły staroć… i (dbając o estetykę wnętrza i komfort kota) jesteśmy zmuszeni do ponownych zakupów.

Kupując sprawdzone, markowe legowisko dla kota z góry posiadamy gwarancje jakości. Takie legowiska są również znacznie atrakcyjniejsze dla wnętrza i wygodniejsze dla kota.

Legowisko dla kota Recobed – Budka Bering CAT

Legowisko Recobed Bering CAT dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych, a więc bez wątpienia każdy wybierze coś dla siebie. Obudowana budka z miękkimi ścianami zapewnia kotu przytulne gniazdko w chłodniejsze wieczory. Jest również idealna jako zaciszne schronienie, ponieważ przez swoją gęstość ogranicza napływ domowego hałasu.

To kocie legowisko nie tylko dobrze wygląda. Mocny materiał i solidne wykończenie gwarantuje dobrą wytrzymałość. Nawet jeśli rozbrykane kocięta będą wspinać się na dach legowiska!

Legowiska dla kota budka

Legowisko dostępne jest w dwóch rozmiarach S: ok 40 x 40 cm, M: ok 50 x 50 cm i rozmaitych wariantach kolorystycznych: Budka dla kota Recobed – Stars

Guisapet – Guisa Posłanie Dla Kota

Widząc tę budkę nie sposób nie pomyśleć, że to niezastąpiony gadżet kociarza. Oryginalny wygląd stanowiący dodatek do wnętrza nie pozostawia wątpliwości. Osoba która posiada Legowisko dla kota Guisa ma kota na punkcie kotów!

Budka dla kota Guisa dostępna jest w kolorze białym, czarnym i różowym. Posiada również rozmaity wybór koloru i wzoru poduszek zdobiącego jej wnętrze. Jednak i w tym przypadku sam wygląd kociego legowiska to nie wszystko. Guisa jest bardzo wytrzymała i to zdecydowanie budka na długie lata.

Dodatkowo kształt budki idealnie dopasowuje się do kota zwiniętego w kłębek. Nie bez znaczenia jest również poduszka dołączona do legowiska. Koty uwielbiają jej miękkość!

Legowisko dla kota guisapet

Wymiary : 44,5 x 51, wysokość 35,3 cm Poduszka : 40 x 52 x 8 cm Waga 2,07 kg Przeznaczone dla kotów o wadze do 7 kg. Dowiedź się więcej: Guisapet- Guisa legowisko dla kota

Recobed – Budka Bering CAT

Miękka, naturalna bawełna i polar to zdecydowanie lepsze legowisko niż karton. Budka Bering CAT nie odmawia kotu wygody. Noce i rześkie poranki w przytulnej budce to prawdopodobnie marzenie każdego Mruczka.

Legowisko Bering Cat należy do tańszych. Za to nie ustępuje nikomu w dobrej jakości. No i te urocze uszka!

legowisko dla kota z uszkami

Wymiary: 60 x 40 cm. Dowiedź się więcej: Legowisko dla kota Recobed

Recobed – Kanapa Lincoln Ekoskóra Biały&Szary

Nie lubisz gdy legowisko zbiera sierść? Ekoskóra pozwoli Ci odpocząć od czyszczenia kocich mebli. Wytrzymały materiał nie tak łatwo poddaje się kocim pazurom i co najważniejsze, nie zbiera sierści. Czyszczenie tego legowiska dla kota jest banalnie proste. Do tego ekoskóra zachowuje przyjemny chłód, a więc koty lubią na nim spać nawet latem.

ekoskóra legowisko dla kotów

Legowisko Recobed Lincoln Ekoskóra Biały&Szary dostępne jest w dwóch rozmiarach  S: 65×50 cm M: 85×65 cm. Sprawdź je! Legowisko dla kota Recovet

Gdzie ustawić legowisko dla kota?

Bez względu na to czy Twój kot to gwiazda wieczoru czy wycofany pupilek jedno pozostaje niezmienne. Obydwa typy kotów uwielbiają obserwować otoczenie z bezpiecznej kryjówki. Najlepiej umieszczonej powyżej podłogi.

Zatem jeżeli umieścisz legowisko na której z Twoich szafek z pewnością stanie się ono punktem obserwacyjnym. Szczególnie, jeżeli przyjdą do Ciebie goście. Takie strategiczne umieszczenie legowiska dla kota pomaga również nieco bardziej nieśmiałym kotom. Podczas odwiedzin mało znanych mu ludzi ma miejsce ze swoim zapachem.

Warto, aby jedno z legowisk miało swoje miejsce w sypialni lub innym cichym pomieszczeniu. Spokojne pomieszczenie, a w nim legowisko dla kotów będzie stanowiło azyl i odpoczynek od domowego zgiełku.

Zobacz również:

Czy sucha karma szkodzi kotom?
Czym jest dieta wysokomięsna?
Czy warto przejść na BARF?

Zespół Furtastic.pl

Jesteśmy pierwszym w Polsce, sklepem zoologicznym ze zdrową żywnością dla zwierząt. Od standardowych sklepów wyróżniamy się brakiem przetworzonych karm. Oferujemy produkty z dokładnie przeanalizowanym składem, we wsparciu zoodietetyków. Znajdziesz u nas wyłącznie naturalne, wysokomięsne produkty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Content