icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 24

Meatlove - Pussy Deluxe Rabbit, Duck and fresh Salmon Królik Kaczka Łosoś - Zestaw 6 x 100g

48,30 PLN
46,85 PLN
78,08 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
93 Zawartość mięsa
Królik, kaczka i łosoś Model
78,08 zł Cena za 1 kg

Meatlove - Pussy Deluxe Rabbit, Duck and fresh Salmon Królik Kaczka Łosoś - Zestaw 6 x 100g

 92% Kaczki, Królika i łososia (mięso i podroby)

 Konsystencja kiełbaski

 Brak zbóż

 Karma pełnowartościowa
 

 

Meatlove pussy deluxe pure chicken

Meatlove – Pure Rabbit, Duck and fresh Salmon Kiełbaska dla kota

Produkt ten jest niezwykle popularny wśród kociarzy dzięki nietypowej konsystencji. Kiełbaski Meatlove mogą być stosowane jako przekąska lub podstawa kociej diety. Posiadają zwartą konsystencję, którą można pokroić w plasterki jak i podać kotu w formie “batona”. Meatlove Pussy Deluxe posiada dodatek naturalnego oleju z łososia oraz nieaktywnych drożdzy, których zapach skuteczenie zachęca kota do jedzenia.
 

 

Dlaczego ważnym jest, aby karmy i przekąski dla kotów składały się z mięsa?

Badania odnośnie prawidłowej diety kotów z dnia na dzień pną się w górę. Aktualnie każdy dietetyk zwierzęcy zgodzi się z faktem, iż kot jako zwierze mięsożerne potrzebuje w diecie pełnoprawnego mięsa.

Karma Meatlove – Królik, Kaczka, łosoś stanowi źródło najlepszej przyswajalnego białka i innych składników odżywczych. Jej sekret tkwi w mięsnym, naturalnym składzie, który odwzorowuje posiłek kota zdobyty w naturze. Dzięki temu posiłki składające się z kiełbasek Meatlove są odpowiednim biologicznie sposobem żywienia mięsożerców, jakimi bez wątpienia są domowe koty. 

 

 

Czym różni się żywienie kota mięsną karmą?

Koty, poprzez swój specyficzny układ pokarmowy słabo trawią rośliny i zawarte w nich właściwości odżywcze. Z pewnością nie mogą być wegetarianami.
Tymczasem komercyjne, bezmięsne karmy posiadają składy, na które nie skusiłby się mięsożerca. Aby zwierzak taki jak kot był zainteresowany karmami z małym % mięsa dodaje się do nich sztuczne wzmacanicze smaku i dodatki. Wyelminowanie komercyjncych karm i zastąpienie ich mięsnymi długoterminowo poprawia kondycje kota. Z tego względu przeżyje on dłużej, w lepszym zdrowiu.


Ponadto:

  • Po tygodniu: Odchody kota staną się mniejsze i znacznie mniej śmierdzące – będzie to wynikać z dobrej przyswajalności posiłku.

  • Po miesiącu: Sierść Twojego kota, którą uważałeś za ładną nabierze miękkości i blasku, którego do tej pory nie doświadczyłeś. Stopniowo mniejszą się również problemy z linieniem. 

  • Po pół roku: Wyniki krwi Twojego kota poprawią się o 100%. Układ pokarmowy ukojony prawidłową dietą zacznie działać sprawniej. Zmniejszy się ryzyko powstawania kul włosowych, a Twój kot zyska lepsze samopoczucie i z dumą będziesz mógł dołączyć do grona Świadomych Opiekunów Kotów.
     

Wybierając pełnowartościowe, mięsne karmy takie jak Meatlove Pussy Deluxe świadomie dbasz o przyszłość swojego kota. 
 

 

Czego nie powie Ci większość weterynarzy?

Grono świadomych kociarzy oraz dietetycy zwierzęcy polecają wysokomięsne karmy. Ty jednak zachodzisz w głowę, ponieważ Twój weterynarz poleca suchą karmę? 

Niestety, mała ilość weterynarzy zaznajomiona jest z aktualną wiedzą odnośnie żywienia kotów – dietetyka nie jest ich profesją. Z tego względu dobrym wyborem będzie weterynarz polecający dietę BARF (wysokomięsną). Druga opcja to aby porady odnośnie żywienia zasięgać u profesjonalistów od diety – zoodietetyków. 

Dłuższe objaśnienie dlaczego weterynarz może polecać złą karmę przeczytasz tu: Zła dieta Twojego kota nie musiała być Twoją winą! 
 

 

Wskazówka dla nerkowców

Karma Pussy Deluxe Królik Kaczka Łosoś posiada odpowiedni stosunek wapnia do fosforu (1,33:1), może być więc odpowiednią karmą dla kotów z chorobą nerek. Pamiętaj jednak, że dieta Twojego chorego kota powinna zostać ustalona na podstawie jego wyników. Dla pełni bezpieczeństwa skonsultuj się z dietetykiem zwierzęcym, który najlepiej oceni dietetyczne zapotrzebowanie Twojego pupila.
 

 

Dawkowanie karmy Meatlove – Pussy Deluxe Pure Rabbit, Duck, Salmon

Dorosłe koty z wagą ok. 3.5 kg powinny przyjmować około 180 g na dzień podzielone na conajmniej 4 posiłki.
 

 

Pamiętaj!

Produkt przechowuj w suchym i ciemnym miejscu. Zarówno psy, jak i koty powinny mieć całodobowy dostęp do świeżej wody, pamiętaj również o zapewnieniu swojemu zwierzęciu codziennej dawki aktywności fizycznej. 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY