icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 28

Lunderland - Boos Mix Wołowy (wymiona i serca) Mięso 100% 800 g

54,38 PLN
67,98 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
Boos Mix Wołowy Model
67,98 zł Cena za 1 kg

Lunderland - Boos Mix Wołowy (wymiona i serca) Mięso 100% 800 g

Lunderland to firma, która kontynuuje dziedzictwo marki Boos, oferując produkty najwyższej jakości dla psów i kotów. Mokra karma uzupełniająca Boss Mix Wołowy składa się w 100% z serc i wymion wołowych i stanowi doskonałą alternatywę dla miłośników diety BARF podczas podróży.


Jednym z najważniejszych aspektów tej karmy jest jej bardzo wysoka strawność, wynikająca z naturalnego pochodzenia składników. Poziom białka i tłuszczu odpowiada naturalnej zawartości w mięsie, a brak wypełniaczy i dodatkowych źródeł białka i tłuszczu sprawia, że ilość węglowodanów wynosi 0%. Niska zawartość włókna surowego i popiołu świadczy o tym, że do produkcji nie wykorzystano żadnych wypełniaczy.


Boss Mix Wołowy nie zawiera żadnych barwników, dodatków smakowych, konserwantów ani syntetycznych witamin i minerałów, w tym także tauryny. Ze względu na to, że karma nie jest kompletna, powinna być stosowana jako uzupełnienie diety. Dzięki temu, że nie zawiera sztucznych dodatków, jest idealnym wyborem dla psów i kotów z alergią lub nietolerancją pokarmową.


Karma jest produkowana i pakowana zgodnie z najwyższymi standardami wymaganymi dla żywności, a aktualny skład poszczególnych partii można sprawdzić na stronie producenta.


Boss Mix Wołowy jest pakowany w metalowe puszki i może być stosowany stosownie do masy ciała, wieku i indywidualnych potrzeb zwierzęcia.


Dzięki naturalnemu składowi, bardzo wysokiej strawności i braku dodatków, karma mokra Lunderland Boss Mix Wołowy jest idealna dla miłośników diety BARF oraz dla psów i kotów z alergią lub nietolerancją pokarmową. Spróbuj już dzisiaj i daj swojemu zwierzakowi to, co najlepsze!


Mokra karma uzupełniająca dla psów i kotów to wysokiej jakości produkt składający się z mieszanki wymion i serc wołowych. Doskonała alternatywa dla zwolenników diety BARF podczas wyjazdów. 


Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY