icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 115

Furtastyczna Karta Podarunkowa 200 zł

230,00 PLN
Produkt obecnie niedostępny

Furtastyczna Karta Podarunkowa 200 zł

Świat wokół nas się zmienia, a wraz z nim zmienia się świadomość opiekunów psów i kotów. Chcesz pomóc komuś wejść na nową ścieżkę? Chcesz, aby jego pies czy kot otrzymał wreszcie zdrową dietę lub najwyższej jakości akcesoria?

Furtastyczna Karta Podarunkowa o wartości 200 zł umożliwia wybór dowolnego produktu z oferty internetowego sklepu ze zdrową żywnością dla zwierząt — Furtastic.pl. Podaruj bliskim i znajomym „wędkę” zamiast „marchewki". Sami wybiorą produkty, które odpowiadają im i ich zwierzętom. 

Co otrzymam po zakupie Furtastycznej Karty Podarunkowej?

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty otrzymasz zamówioną Furtastyczną Kartę Podarunkową w formie wiadomości e-mail zawierającej obraz z naniesionym kodem Twojej karty. Obraz ten możesz wydrukować i wręczyć obdarowanemu osobiście lub przesłać dalej w formie wiadomości.

Jeśli chcesz, aby kod wyglądał w jakiś szczególny sposób, napisz nam o tym w uwagach do zamówienia.
Przykładowe kody indywidualne: DLAKASI50, BARBARA200, ZDROWIA100, STOLAT500.

Jak mogę wykorzystać Furtastyczną Kartę Podarunkową?

Furtastyczną Kartę Podarunkową można wymienić na produkty z oferty sklepu Furtastic.pl. Osoba obdarowana sama decyduje, co zechce zamówić i czy będzie to zdrowa karma dla psów lub kotów, czy też suplementy lub akcesoria.

Ile ważna jest Furtastyczna Karta Podarunkowa?

Furtastyczna Karta Podarunkowa jest ważna przez 2 lata od daty zakupu. W tym czasie może zostać wykorzystana w sklepie furtastic.pl na dowolny produkt z oferty.

Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY