BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 24h

Czego szukasz?

As-Pol

As-Pol


Pokazuje 1 do 11 z 11 (1 Stron)
As-Pol

As-Pol


Wszystkie psy kochają przysmaki. Ich opiekunowie częstują je smacznymi kąskami na spacerach, przy treningu, u weterynarza, w domu, gdy psiak zrobi wystarczająco duże oczy ;) Jednak czy zwracamy uwagę co ląduje w pysku naszego psa?


Badania wykazują, że przeciętny pies dostaje przysmak przynajmniej dwa razy dziennie, można więc stwierdzić, że przysmaki są nierozłączną częścią psiej diety. Powinniśmy zatem wiedzieć co podajemy naszemu pupilowi.

Większość marketowych przysmaków nie zawiera mięsa. Dodatkowo w ich skład wchodzą spulchniacze, zbożowe wypełniacze, barwniki, konserwanty i można by wymieniać dalej i dalej, a przecież przysmak powinien składać się przede wszystkim z uwielbianego przez psy mięsa.

Prosty skład mięsnych przysmaków sprawia, że pozytywnie wpływają one na zdrowie psa, są często mniej kaloryczne i łatwostrawne. Nie skłamiemy, jeśli dodamy, że to własnie przysmaki z krótkim składem najbardziej smakują psim smakoszom. 

Dlaczego powinieneś wybrać mięsne przysmaki As-Pol?

As-Pol to firma do której mamy zaufanie. Oferowane przez nich przysmaki są produktami, które oprócz swojego prostego, mięsnego składu mogą poszczycić się starannym przygotowaniem. Suszenie przysmaków As-Pol odbywa się naturalnie tak, jak gdybyś przyrządzał je w domu.
Dodatkowo mięso z którego powstają produkty jest odpowiednie do spożycia przez ludzi, oraz selekcjonowane tak, aby zawsze było największej świeżości. Wszystko to po to, abyś mógł poczęstować swojego psa tylko tym co najlepsze.


Dlaczego powinieneś wybrać oferowane przez nas przysmaki dla psów?
Do naszej oferty wybraliśmy wyłącznie najwyższej jakości, mięsne przysmaki z dobrym składem. Nasze produkty nie zawierają chemii, zbóż, barwników i przede wszystkim są naturalnie suszonymi kawałkami mięsa, których przyswajalność, a także smak i zapach jest znakomity. Cały proces przygotowywania przysmaków zachodzi z niezwykłą starannością i dbałością o świeżość składników. Specjalnie dla Ciebie i Twoich podopiecznych wybraliśmy to co najlepsze.


Jak przechowywać przysmaki dla psów?

Suszone przysmaki dla psów najlepiej przechowywać w szklanym słoiku w ciemnym miejscu. Znakomicie jeśli miejsce to będzie suche. Natomiast w lodowce powinny znaleźć się przysmaki wilgotne lub półwilgotne. Suszone mięso dla psów ma dość długi termin daty przydatności, jednak zwracaj uwagę na datę "do spożycia" przy przysmakach wilgotnych  i półwilgotnych.