Czego szukasz?

Pokusa - GreenLine BugSpray 750ml

  • Producenci Pokusa
  • Kod produktu: BugSpray
  • Punkty lojalnościowe: 50
  • Ilość w magazynie: 4
  • Dostępność: W magazynie
  • Czas wysyłki: do 24h
  • 99.00 zł

  • Cena w punktach lojalnościowych: 2475
Ochrona przed kleszczami Pokusa - GreenLine BugSpray 750ml


Pokusa – GreenLine BugSpray 750ml

To zła wiadomość dla komarów, ponieważ od teraz nie będa w stanie wylądować na Twoim psie! Pokusa Bugspray jest jednym z najbardziej naturalnych preparatów na owady, a jednocześnie jest bardzo skuteczny. Jego działanie widać natychmiast, bez trucia organizmu. To bariera nie do pokonania! 

 

BugSpray jest w pełni naturalnym preparatem dla psów utworzonym na bazie naturalnych olejków eterycznych. Po aplikacji tworzy na ciele powłokę o zapachu, którego nie tolerują kleszcze, muchy i komary. Nie zawiera detergentów chemicznych, konserwantów jak również żadnych substancji toksycznych dla człowieka i psów. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Nie powoduje przebarwień sierści.

Naturalny skład

Cały skład preparatu to: Olejek cytronelowy, olejek cynamonowy, acetum, olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy, olejek geranium, olejek goździkowy, olejek miętowy.

To wszystko! Ta kompozycja olejków jest zupełnie nieszkodliwa dla psów i ludzi. Niestety produkt nie nadaje się dla kotów, ponieważ niektóre z olejków mogą działać na nie drażniąco. 

 

 

Sposób użycia: 

Rozpylić na sierści w odległości 15 cm, z ominięciem oczu oraz błon śluzowych. Po wykonaniu oprysku pozostawić do wyschnięcia. Po 2-3 godzinach czynność powtórzyć.Stosować przed każdym spacerem. Po zmoczeniu czy kąpieli w wodzie, należy ponownie spryskać psa preparatem. 

Przed użyciem wstrząsnąć; osad jest zjawiskiem naturalnym.

 

Ważne informacje o produkcie BugSpray na komary i kleszcze dla psa:

Działanie produktu BugSpray oraz jego skład zostały opracowane z myślą o psach; ze względu na brak informacji dotyczących działania na kotach nie zalecamy aby stosować na nich ten produkt. Według literatury olejek cynamonowy, goździkowy, miętowy i eukaliptusowy są toksyczne dla kotów.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci. Nie rozcięczać i nie przelewać do innych pojemników. Nie stosować u szczeniąt poniżej 8 tyg życia. 

 

Skład
Składniki bazowe olejek cytronelowy, olejek cynamonowy, acetum, olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy, olejek geranium, olejek goździkowy, olejek miętowy.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Preparat przeciw kleszczom dla psów Pokusa - GreenLine BugSpray 750ml

Produkty powiązane