icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować
punkty lojalnościowe 65

Pokusa - GreenLine BugSpray 750ml

129,95 PLN
Produkt obecnie niedostępny
BugSpray Model

Pokusa - GreenLine BugSpray 750ml

Pokusa – GreenLine BugSpray 750ml

To zła wiadomość dla komarów, ponieważ od teraz nie będa w stanie wylądować na Twoim psie! Pokusa Bugspray jest jednym z najbardziej naturalnych preparatów na owady, a jednocześnie jest bardzo skuteczny. Jego działanie widać natychmiast, bez trucia organizmu. To bariera nie do pokonania! 

 

BugSpray jest w pełni naturalnym preparatem dla psów utworzonym na bazie naturalnych olejków eterycznych. Po aplikacji tworzy na ciele powłokę o zapachu, którego nie tolerują kleszcze, muchy i komary. Nie zawiera detergentów chemicznych, konserwantów jak również żadnych substancji toksycznych dla człowieka i psów. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Nie powoduje przebarwień sierści.

 

Naturalny skład

Cały skład preparatu to: Olejek cytronelowy, olejek cynamonowy, acetum, olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy, olejek geranium, olejek goździkowy, olejek miętowy.

To wszystko! Ta kompozycja olejków jest zupełnie nieszkodliwa dla psów i ludzi. Niestety produkt nie nadaje się dla kotów, ponieważ niektóre z olejków mogą działać na nie drażniąco. 

 

 

Sposób użycia: 

Rozpylić na sierści w odległości 15 cm, z ominięciem oczu oraz błon śluzowych. Po wykonaniu oprysku pozostawić do wyschnięcia. Po 2-3 godzinach czynność powtórzyć.Stosować przed każdym spacerem. Po zmoczeniu czy kąpieli w wodzie, należy ponownie spryskać psa preparatem. 

Przed użyciem wstrząsnąć; osad jest zjawiskiem naturalnym.

 

 

Ważne informacje o produkcie BugSpray na komary i kleszcze dla psa:

Działanie produktu BugSpray oraz jego skład zostały opracowane z myślą o psach; ze względu na brak informacji dotyczących działania na kotach nie zalecamy aby stosować na nich ten produkt. Według literatury olejek cynamonowy, goździkowy, miętowy i eukaliptusowy są toksyczne dla kotów.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci. Nie rozcięczać i nie przelewać do innych pojemników. Nie stosować u szczeniąt poniżej 8 tyg życia. 

 

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY