icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!
punkty lojalnościowe 7

Dogz Finefood - N.08 Indyk i Koza 400g

12,33 PLN
30,83 zł / kg
Produkt obecnie niedostępny
65 Zawartość mięsa
Indyk i koza Model
30,83 zł Cena za 1 kg

Dogz Finefood - N.08 Indyk i Koza 400g

Dogz Finedood jest pełnowartościową, precyzyjnie zbilansowaną karma produkowana z wyłącznie odpowiednich dla psów, naturalnych składników. Posiada konsystencję delikatnej mielonki o aromatycznym, mięsnym zapachu. Całość jest skomponowana tak, aby odpowiadała naturalnej diecie psów

Lekko strawne mięso indyka i kozy zapewnia psiemu organizmowi wysoką przyswajalność oraz stanowi źródło wartościowego białka. Dogz Finegood jest pożywnym, odżywczym posiłkiem lecz to nie wszystko. Naturalny zapach wolnogotowanego mięsa skutecznie zachęca psy do jedzenia sprawiając mu radość z jego wysokomięsnego posiłku. 


 

Co w składzie piszczy...

W składzie znajdziemy 45% mięsa indyka wraz z jego podrobami, taki jak serce, wątroby i szyje oraz 20% kozy (wątroba, serce i płuca).

Całość dopełniają suplementy takie jak: olej słonecznikowy 0,2%, rozmaryn 0,1%. Karma posiada także niewielki dodatek ugotowanych ziemniaków. 

 

 

Pamiętaj!

Produkt przechowuj w suchym i ciemnym miejscu. Zarówno psy, jak i koty powinny mieć całodobowy dostęp do świeżej wody, pamiętaj również o zapewnieniu swojemu zwierzęciu codziennej dawki aktywności fizycznej.

Cechy produktu
ROZWIŃ
Skład
ROZWIŃ
Dawkowanie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY