BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 48h

Czego szukasz?
Witamy w sklepie Furtastic.pl
Zapisz się do Newslettera i pobierz bezpłatny ebook!
Spraw radość swojemu pupilowi i zapłać w ciągu 21 dni z Twisto

Klatki Kennel dla Psa

Klatki Kennel dla Psa


Pokazuje 1 do 15 z 34 (3 Stron)

Klatki Kennel dla Psa


Czym jest klatka kennel?

 

Klatka kennel  jest klatką dostosowaną do potrzeb psów i kotów. Wykonana z trwałego materiału zapobiega jej zniszczeniu, a podwójna para drzwiczek sprawia, że użytkowanie jej przez zwierzęta jest znacznie prostsze i wygodniejsze.

 

Po co stosuje się klatki kennelowe? 

 

Klatka kennel może mieć wiele zastosowań, najczęściej stanowi ona bezpieczny kąt dla psów- pewnego rodzaju "norę", "legowisko", która pomaga psu poradzić sobie z towarzyszącymi mu emocjami. Bardzo dobrze pracuje się z nią przy lęku separacyjnym.

 

Klatka kennel dla szczeniaka?

 

Kennel pozwala nauczyć szczeniaka zostawania samemu w domu, załatwiania się na matę i spania na swoim legowisku. Zapewnia mu także poczucie bezpieczeństwa.

 

Czy klatka kennelowa może mieć swoje zastosowanie przy łączeniu zwierząt?

 

Owszem, klatka ta sprawdza się w ostatniej fazie socjalizacji z izolacją. Pozwala uniknąć pogryzienia przez zwierzaka rezydenta lub odwrotnie. Możemy spokojnie obserwować reakcje zwierząt na swój widok.

 

Czy kennel można stosować dla kota?

 

Koty jako zwierzęta z odmienną od psiej naturą znajdują bezpieczne kąty w innych miejscach- często położonych znacznie wyżej niż stawia się klatkę. Nie mniej jednak jeśli kot musi przejść kwarantanne ze względów choroby, potrzeby odpoczynku po zabiegu to kennel jest jak najbardziej wskazany.

 

Jak sprawić, by klatka dla psa/kota była bardziej przytulna?

 

Wystarczy położyć na nią koc, do środka zapakować parę poduszek, być moze również akcesoria do klatki kennel- na pewno stanie sie ona bardziej przytulna.