czego szukasz?

Meatlove

Meatlove

Czym jest uzupełniająca karma Meatlove?

Jeśli zależy Ci na wzbogaceniu diety swojego pupila dobrą opcją będzie zakup karm urozmaicających dietę Meatlove. Są to karmy, które nie zawierają w sobie pełnowartościowego zestawu witamin i mikroelementów, ale za to doskonale uzupełniają dietę oraz wprowadzają w jadłospis Twojego podopiecznego odmienne smaki i zapachy. 


W karmach uzupełniających Meatlove znajdziesz rozmaite, niestandardowe kompozycje mięs. Niech Twoją uwagę przykuje aromatyczny Meatlove- Pure Wild, zawierający w sobie najwyższej jakości dziczyznę oraz często polecany Meatlove- Pure Goat, którego świeża kozina będzie nowością dla Twojego pupila. 


Dlaczego uzupełniający posiłek psa i kota powinien składać się z mokrej karmy?
Mokra karma zaraz po diecie BARF to najbardziej naturalny i odpowiedni sposób żywienia zwierząt mięsożernych. Wilgotne pożywienie jest mniej przetworzone niż sucha karma, oraz przede wszystkim nie odwadnia Twojego pupila. Mokra karma ze względu na swoją miękkość zostawia mniej osadu na zębach oraz ze względu na lepszą przyswajalność wpływa pozytywnie na zdrowie psa czy kota. Prawdziwy, mięsny aromat (w tym miejscu musimy zaznaczyć, że zapach mięsa w karmach suchych jest wytwarzany sztucznie) dodatkowo stymuluje samopoczucie zwierzęcia wprawiając go w doskonały humor. 

Jak wybrać dobrą karmę uzupełniającą?

Aby wybrać dobrą karmę uzupełniającą należy kierować się jej składem. Karmy uzupełniające Meatlove posiadają prosty, krótki skład, który nie zawiera zbóż, tanich wypełniaczy jak ziemniaki czy hydrolizowanych białek. Dobra karma powinna być naturalna, dobrze przyswajalna i nieprzetworzona zbyt wysoką temperaturą.

Jak przechowywać mokrą karmę?

Puszkę bądź saszetkę z wysokomięsną, mokrą karmą przechowujemy w chłodnym i ciemnym miejscu.
Po otwarciu zabezpieczamy ją np. pokrywką do puszek (klik) i przechowujemy w lodówce 2-3 dni. Mokrą karmę możemy również zamrozić.

Czy mokra, zdrowa karma jest ekonomiczna?

Zdecydowanie tak. Wysokomięsna karma spełnia zapotrzebowanie zwierzęcia na mięso, zaspokaja głód i sprawia, że pies lub kot muszą przyjąć mniej karmy niż w przypadku karm z niską zawartością mięsa. 
Warto również zaznaczyć, że mięso jest najlepiej przyswajalnym pożywieniem, jakie może przyjąć zwierze mięsożerne (psy i koty zdecydowanie do nich należą), z tego powodu jest to najzdrowsza dieta, jaką możesz zapewnić swojemu pupilowi. 

Dowiedz się jaka jest opłacalność żywienia zgodnie z biologicznym zapotrzebowaniem zwierzęcia z tego artykułuJak dużo powinien jeść kot? Jaki sposób karmienia jest najbardziej opłacalny?


Meatlove - Pure Beef 410g
Meatlove - Pure Beef 820g
Meatlove - Pure Goat 410g
Meatlove - Pure Wild 410g
Meatlove - Pure Wild 820g
 Meatlove - Pure Horse 410g
 Meatlove - Pure Horse 820g
 Meatlove - Pure Lamb 410g
Meatlove - Meat & TrEat Horse 200g
Meatlove - Meat & TrEat Horse 80g
Pokazuje 1 do 15 z 22 (2 Stron)