Czego szukasz?

Recosnack - Gryzak z Poroża Jelenia 1/2 M

  • Producenci Recosnack
  • Kod produktu: Gryzak Z Poroża Jelenia 1/2
  • Punkty lojalnościowe: 20
  • Ilość w magazynie: 2
  • Dostępność: W magazynie
  • Czas wysyłki: do 48h
  • 39.00 zł

  • Cena w punktach lojalnościowych: 975
Gryzak Recosnack - Gryzak z Poroża Jelenia 1/2 M


Gryzak Z Poroża Jelenia ½ M wykonany przez firmę Recosnack to naturalny produkt przeznaczony dla psów. Został poddany starannej selekcji oraz obróbce ręcznej. Wydziela naturalny zapach, który na pewno zainteresuje Twojego czworonoga i będzie powodem jego ekscytacji. Gryzienie i żucie to naturalne zachowania psów, które przynoszą im wiele radości. Ten wyrób Recosnack zadba o higienę jamy ustnej Twojego zwierzęcia, wyczyści jego zęby. Zaletą poroży jelenia jest także fakt, że mogą działać odstresowująco. Zawierają wiele cennych witamin i minerałów wspierających zdrową i zbilansowaną dietę. Podczas produkcji sterylizowane były parą wodną. W swym składzie produkt  nie posiada żadnych konserwantów, barwników lub innych niepotrzebnych dodatków.  

Do produkcji Gryzaka Z Poroża Jelenia wykorzystano jedynie znalezione, pojedyncze poroża zrzucone przez jelenie. Dzięki temu nie ucierpiało żadne zwierzę.

Aby psiak mógł w pełni cieszyć się z gryzaka RogiDogi należy dobrać odpowiednią wielkość. Rozmiar ½ M to przecięta wzdłuż połowa poroża. Ten wariant przeznaczony jest dla zwierząt średnich rozmiarów.

Uwaga! Należy nadzorować psa podczas zabawy i systematycznie usuwać nadgryzione elementy gryzaka.

Produkt nie jest zalecany dla psów mających mniej niż 8 miesięcy lub więcej niż 10 lat.

Skład: 100% naturalne poroże jelenia

Skład
Składniki bazowe 100% poroże jelenia
Składniki analityczne Analiza: popiół: 52%, białko 32%, wilgotność 13%, włókno 3%, tłuszcz 0,1%, sód 0,4%, potas 0,02%, wapń 20g/100g, fosfor 11g/100g, magnez 25mg/100g, żelazo 997 ppm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Gryzaki dla psów Recosnack - Gryzak z Poroża Jelenia 1/2 M

Produkty powiązane