BEZPIECZNE ZAKUPY - SSL        DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł        FACHOWE PORADY        WYSYŁKA DO 24h

Czego szukasz?

Transportery - Akcesoria

Transportery - Akcesoria


Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)

Transportery - Akcesoria


Transporter to niezbędna rzecz dla wszystkich właścicieli psów. Przekonał się o tym każdy doświadczony miłośnik żywych futer. Transporter jest niezastąpionym, najbezpieczniejszym sposobem na dostarczenie naszego psa do weterynarza. Duży, solidny transporter sprawdza się również w podróży, podczas socjalizacji psa z nowym miejscem lub może służyć jako kąt bezpieczeństwa w którym ukojenie znajdzie zestresowany, pragnący ukrycia się pies. 

Oprócz tradycyjnych transporterów posiadamy w ofercie także transportery na ramie typu bag/torba, czyli takie, które można z łatwością przenosić zarzucając transporter na ramie. Każdy z rodzajów transporterów solidne zabezpieczenie przeciw wydostaniu się zwierzęcia z transportera.


Pamiętaj, aby wielkość transportera wybierać pod wielkość Twojego psa. Powinien on móc swobodnie wstać, obrócić się oraz zmienić miejsce leżenia.  Jeśli Twój pies jest wyjątkowo zestresowany podczas wyjścia z domu możesz zakryć transporter kocem lub ręcznikiem. 

Dla wyjątkowych pasjonatów zwierząt zalecamy podróżowanie samochodem (nawet bez swojego pupila) z dodatkowym transporterem w bagażniku. Pozwoli to bezpiecznie i sprawnie przewieźć w bezpieczne miejsce psa lub kota, który stanął na naszej drodze, a wygląda na rannego, potrąconego lub zagubionego. 


W jakim celu stosować akcesoria do transporterów? 

Akcesoria do transporterów są rzeczą niezbędną jeśli chcesz poprawić komfort użytkowania transportera przez Ciebie jak i Twojego pupila. W kategorii Transportery-akcesoria znajdziesz także przedmioty niezbędne do naprawy i ulepszania mechanizmów transportera tak, aby produkt posłużył Ci na dłuższy czas!