icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Transportery dla Kota

(5 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRUJ
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Transportery dla kota

Transporter dla kota to absolutny must have każdego odpowiedzianego opiekuna kota. Przydaje się nie tylko w podróży, ale i również u weterynarza, podczas łączenia kotów, odczekiwania po zabiegu medycznym, zabezpieczenia kota po wypadku czy złapaniu - transporter dla kota przyda się na pewno.

Transporter podczas podróży

Według polskiego prawa kot nie może być przewożony na kolanach. Stwarza to niezwykle niebezpieczną sytuacje, ponieważ w chwili, gdy ktoś nawet delikatnie obije się o nasz samochód może to wywołać atak paniki naszego kota. Podczas wypadku czy nawet szybkiej jazdy kot zmianie zachowanie o 180 stopni, przez co grzeczny kiciuś może w jednej chwili narobić nam sporych problemów. Skoczenie na kierowcę, podrapanie go, wejście na kierownice czy pod hamulec, albo szalona szarża w środku samochodu zachęca do zakupu transportera dla kota.

Ewentualny wypadek jest także niebezpieczny dla kota - przy uderzeniu spowodowanym wypadkiem nasz kot niczym zabawka wyleci przez szybę. Mocny transporter lub klatka zdecydowanie ograniczy ryzyko wydostania się kota z samochodu.

Transporter dla kota u weterynarza

W poczekalni weterynaryjnej obowiązuje niepisana etykieta. Zwierzaki, w celu ograniczenia ich stresu powinny być w transporterze. Trzymanie kociaka na rękach tylko natęża jego stres, a spanikowanie będzie prowadziło do ucieczki. Transportery są tutaj niezbędne, także w drodze do weterynarza naszego kota.

Transporter dla kota a fundacja czy hodowla

Wiele fundacji, schronisk czy hodowli nie wyda nam kota jeżeli nie przyjdziemy po niego z transporterem. Nie ma od tej sytuacji odstępstwa ponieważ transporter dla kota jest podstawowym wyposażeniem jego wyprawki. Transportery i klatki dają gwarancje tego, że kot nie ucieknie nam już w drodze do nowego domu. Nawet w przypadku młodych kotów zawijanie w koc podczas drogi do nowego domu nie jest odpowiedzialne.

Transporter dla kota a sytuacje nagłe

Warto wozić w swoim bagażniku dodatkowy koci transporter. Jeżeli podczas podróży samochodem dostrzeżemy na ulicy kota lub inne zwierze, które uległo wypadkowi i potrzebuje pomocy weterynaryjnej - transporter pozwoli nam na bezpieczne dla niego i dla zwierzęcia przewiezienie do weterynarza.

Jakie transportery dla kota oferujemy?

Oferujemy wyłącznie sprawdzone marki. Każdy transporter w naszym sklepie wykonany jest z wytrzymałych i solidnych materiału, z mocnymi sprzączkami uniemożliwiającymi kotu ucieknięcie z transportera. Transporter dla kota może być również wygodny, dlatego posiadamy również transportery materiałowego - nie spełniają jednak one norm bezpieczeństwa przewozu zwierząt. Nie mniej, jeżeli do weterynarza wybieramy się pieszo, materiałowy transporter będzie dla nas lekki i wygodny dla kota.

zawartość mięsa 58
116,00 zł
zawartość mięsa 126
252,00 zł
zawartość mięsa 154
307,00 zł
zawartość mięsa 220
439,00 zł
zawartość mięsa 286
571,00 zł
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.