icon Oszczędzaj i zbieraj punkty!

Transportery dla Kota

(1 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Transportery dla kota

Transporter dla kota to absolutny must have każdego odpowiedzianego opiekuna kota. Przydaje się nie tylko w podróży, ale i również u weterynarza, podczas łączenia kotów, odczekiwania po zabiegu medycznym, zabezpieczenia kota po wypadku czy złapaniu - transporter dla kota przyda się na pewno.

Transporter podczas podróży

Według polskiego prawa kot nie może być przewożony na kolanach. Stwarza to niezwykle niebezpieczną sytuacje, ponieważ w chwili, gdy ktoś nawet delikatnie obije się o nasz samochód może to wywołać atak paniki naszego kota. Podczas wypadku czy nawet szybkiej jazdy kot zmianie zachowanie o 180 stopni, przez co grzeczny kiciuś może w jednej chwili narobić nam sporych problemów. Skoczenie na kierowcę, podrapanie go, wejście na kierownice czy pod hamulec, albo szalona szarża w środku samochodu zachęca do zakupu transportera dla kota.

Ewentualny wypadek jest także niebezpieczny dla kota - przy uderzeniu spowodowanym wypadkiem nasz kot niczym zabawka wyleci przez szybę. Mocny transporter lub klatka zdecydowanie ograniczy ryzyko wydostania się kota z samochodu.

Transporter dla kota u weterynarza

W poczekalni weterynaryjnej obowiązuje niepisana etykieta. Zwierzaki, w celu ograniczenia ich stresu powinny być w transporterze. Trzymanie kociaka na rękach tylko natęża jego stres, a spanikowanie będzie prowadziło do ucieczki. Transportery są tutaj niezbędne, także w drodze do weterynarza naszego kota.

Transporter dla kota a fundacja czy hodowla

Wiele fundacji, schronisk czy hodowli nie wyda nam kota jeżeli nie przyjdziemy po niego z transporterem. Nie ma od tej sytuacji odstępstwa ponieważ transporter dla kota jest podstawowym wyposażeniem jego wyprawki. Transportery i klatki dają gwarancje tego, że kot nie ucieknie nam już w drodze do nowego domu. Nawet w przypadku młodych kotów zawijanie w koc podczas drogi do nowego domu nie jest odpowiedzialne.

Transporter dla kota a sytuacje nagłe

Warto wozić w swoim bagażniku dodatkowy koci transporter. Jeżeli podczas podróży samochodem dostrzeżemy na ulicy kota lub inne zwierze, które uległo wypadkowi i potrzebuje pomocy weterynaryjnej - transporter pozwoli nam na bezpieczne dla niego i dla zwierzęcia przewiezienie do weterynarza.

Jakie transportery dla kota oferujemy?

Oferujemy wyłącznie sprawdzone marki. Każdy transporter w naszym sklepie wykonany jest z wytrzymałych i solidnych materiału, z mocnymi sprzączkami uniemożliwiającymi kotu ucieknięcie z transportera. Transporter dla kota może być również wygodny, dlatego posiadamy również transportery materiałowego - nie spełniają jednak one norm bezpieczeństwa przewozu zwierząt. Nie mniej, jeżeli do weterynarza wybieramy się pieszo, materiałowy transporter będzie dla nas lekki i wygodny dla kota.

zawartość mięsa 256
512,00 zł
Cena: 512,00 zł
Zapisz się do newslettera
Odbierz darmowy e-book z poradnikiem żywieniowym dla psa i kota
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wybierz przynajmniej jedno zwierzę
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Furtastic, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
Inpost DPD GLS
METODY PŁATNOŚCI
PayU PayPal PRZELEW BANKOWY