Czego szukasz?

Power Of Nature - Natural Cat Mix Smaków - Zestaw 4 x 200g

 • Producenci Power Of Nature
 • Kod produktu: Mix Smaków
 • Punkty lojalnościowe: 17
 • Ilość w magazynie: 0
 • Dostępność: 2-3 Dni
 • Cena za kilogram: 41,88 zł
 • Czas wysyłki: do 48h

 • Zawartość mięsa: 95%
 • 33.50 zł

 • Cena w punktach lojalnościowych: 838
Mokra karma Power Of Nature - Natural Cat Mix Smaków - Zestaw 4 x 200g


W przypadku braku któregoś ze smaków wchodzącego w skład zestawu, wysyłamy w zamian inne smaki z zestawu. 

 nawet 95% mięsa

Konsystencja musu 

Bulion mięsny

Bez zbóż

Karma pełnowartościowa

 

Bywa, że koty wybredne lub uzależnione od słabych karm odmawiają jedzenia o typowej strukturze. Jeśli Twój pupil należy do tego grona lub po prostu chcesz sprawić mu delikatną przyjemność wypróbuj Power of Nature – Mix Smaków po 1 szt z każdego smaku.

 

Bardzo drobno zmielone mięso jagnięce, kurze, królicze lub wołowe gotowane na parze oraz aromatyczny bulion mięsny przekonują do siebie aż 82% wybrednych kotów. Ten pożywny mus ma szczegółowo zaplanowany balans składników odżywczych - może więc stanowić podstawę diety kota z korzyścią dla jego zdrowia.


Jakość karmy Power of Nature słynie również ze świeżości mięsa i braku chemicznych podbijaczy smaku oraz chemicznych konserwantów i dodatków. 

power of nature jagniecina

Kocia natura zamknięta w puszce - Power of Nature

Dlaczego ważnym jest, aby kocia dieta składała się z mokrej, pełnowartościowej, mięsnej karmy? 

Dieta sucha lub bezmięsna obciąża układ pokarmowy kota. Skraca jego życie, z czasem powoduje bolesne zmiany w układzie moczowym, obciąża nerki... Możemy wymieniać w nieskończoność, a najważniejszą wiadomością będzie fakt, iż kot jest zwierzęciem całkowicie mięsożernym

 

Z przyczyn anatomicznych, najlepiej przyswajalnym dla kota źródłem składników odżywczych jest mięso. 

 

95% mięsa, stanowiące karmę Power of Nature zaspokaja biologiczne potrzeby kota i dba o jego zdrowie za Ciebie. 


Producent nie zapomniał również o ważnym elemencie diety kota jakim jest tauryna - ta karma zawiera jej 2500 mg - jest to odpowiednia ilość, niezbędna m.in dla prawidłowej pracy serca.

 

 

Jakie zmiany zauważysz karmiąc kota wysokomięsną karmą?

 • Po tygodniu: Odchody kota staną się mniejsze i znacznie mniej śmierdzące – będzie to wynikać z dobrej przyswajalności posiłku.

 • Po miesiącu: Sierść Twojego kota, którą uważałeś za ładną nabierze miękkości i blasku, którego do tej pory nie doświadczyłeś. Stopniowo mniejszą się również problemy z linieniem. 

 •  

 • Po pół roku: Wyniki krwi Twojego kota poprawią się o 100%. Układ pokarmowy ukojony prawidłową dietą zacznie działać sprawniej. Zmniejszy się ryzyko powstawania kul włosowych, a Twój kot zyska lepsze samopoczucie i z dumą będziesz mógł dołączyć do grona Świadomych Opiekunów Kotów. 

 

Obawiasz się, czy Twój kot będzie jadł wysokomięsną karmę Power of Nature? 

Suche i bezmięsne karmy zawierają sztuczne uzależniacze i mogące sprawić, że kot na takiej diecie będzie odrzucać zdrową dietę na rzecz kociego fast fooda. Wiemy jednak, że dobra zmiana popłaca, dlatego zajrzyj do artykułu, który objaśni Ci jak sprawnie przestawić kota na mięsną karmę: Zmiana na lepszą karmę.

 

Czego nie powie Ci większość weterynarzy? 

Grono świadomych kociarzy oraz dietetycy zwierzęcy polecają wysokomięsne karmy. Ty jednak zachodzisz w głowę, ponieważ Twój weterynarz poleca suchą karmę? 

Niestety, mała ilość weterynarzy zaznajomiona jest z aktualną wiedzą odnośnie żywienia kotów – dietetyka nie jest ich profesją. Z tego względu dobrym wyborem będzie weterynarz polecający dietę BARF (wysokomięsną). Druga opcja to aby porady odnośnie żywienia zasięgać u profesjonalistów od diety – zoodietetyków

Dłuższe objaśnienie dlaczego weterynarz może polecać złą karmę przeczytasz tu: Zła dieta Twojego kota nie musiała być Twoją winą! 

 

Ważne!

Karma Power of Nature może być odpowiednia dla kotów z choroberami nerek – zapytaj o nią zaufanego dietetyka zwierzęcego. Produkt jest nie tylko pożywny, ale i w pełni naturalny. Nie zawiera barwników, konserwantów i podbijaczy smaków.

Gramatura karmy 200g jest odpowiednią ilością posiłku dla kota o średniej wadze, jednak dokładne przeliczenie Ile karmy powinien jeść kot znajdziesz w > Szczegóły produktu >> Dawkowanie. 

 

Pamiętaj!

Pamiętaj, aby puszki z karmą przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Aby zachować świeżość zawartości puszki po otwarciu użyj pokrywki na puszki, którą możesz kupić tu - Pokrywki na puszki Furtastic.

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. 

 

 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry
Captcha

Mokra karma dla kotów Power Of Nature - Natural Cat Mix Smaków - Zestaw 4 x 200g

Produkty powiązane